سپاهان در فولادشهر هواداران را امیدوار کرد

سپاهان در فولادشهر هواداران را امیدوار کرد

به گزارش " سپاهان اف سی " سپاهانی ها که در چند هفته اخیر به هیچ عنوان نتایج در خور نام تیمشان را کسب نکرده بودند در دیدار مقابل ذوب آهن سراسیمه و تحت فشار روحی به نظر می آمدند . اما با گذشت چند دقیقه کم کم بر بازی مسلط شدند و حتی موفق به خلق چند موقعیت جدی هم شدند . در نیمه دوم هر دو تیم بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار دادند و در نتیجه موقعیت های خطرناک روی هر دو دروازه ایجاد شد که در این بین عملکرد فوق العاده لی الیویرا باعث شد سپاهان به اولین کلین شیت فصل خود دست پیدا کند

در آن سوی میدان اما فشار ها نتیجه داد و مهرداد محمدی که از ابتدای دیدار درخشان ظاهر شده بود و خطرات زیادی را روی دروازه حریف خلق کرده بود بایک حرکت زیبا ضربه فنی و تمام کننده ای را روانه دروازه ذوب آهن کرد و این ضربه در میان راه سایشی را با سر ساسان انصاری داشت تا انصاری اولین گل خود با پیراهن سپاهان را در این دیدار به ثمر برساند .

در ادامه ذوب آهن و قلعه نوعی تمام هم و غم خود را بروی جبران گل خورد گذاشتند و در نتیجه پرسینگ مروان حسین و علی محمدی تازه نفس و سایر بازیکنان فاز تهاجمی منجر به اشتباه بازیکن ذوب آهن شد و علی محمدی را با رشید مظاهری تک به تک کرد و علی محمدی در یک رفت و برگشت موفق شد گل دوم سپاهان در این دیدار و گل دوم خود در لیگ را به ثمر برساند .

سپاهان این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشت اما هنوز آماده رقابت برای عنوان قهرمانی نیست . از هفته های قبل بهتر بوده اما هرگز تمامی معضلات و مشکلات را برطرف نساخته است .

در فاز دفاعی بازگشت لی الیویرا به درون دروازه با اولین کلین شیت همراه بود و عملکرد خوبش به نوعی خیال همه هواداران را از درون دروازه راحت کرد .

در این دیدار با اینکه انتظار میرفت با رفع مشکلات غیرفنی ، سیاوش یزدانی در ترکیب ثابت سپاهان باشد اما ژایرو رودریگز همچنان ترجیح کرانچار در کنار عزت پورغاز است که در اتفاقا عملکرد خوبی داشتند و در بسیاری از صحنه ها مطمئن ظاهر شدند .

در جلوی زمین اما سپاهان در نیمه اول بدون برنامه بنظر میرسید و برنامه و هدف مشخصی برای رسیدن به گل نداشت که بخش اعظم این مشکل را میتوان به خلا حاصل از عدم وجود یک بازیساز مانند جباروف و نویدکیا ربط داد .شاید با آمادگی خرید برزیلی کرانچار در این پست و هماهنگی بیشتر شاهین ثاقبی با مهاجمان سپاهان ، میتوان امید داشت که توپهای بهتری برای مهاجمان سپاهان مهیا شود .

مهاجمانی مثل ساسان انصاری و مهرداد محمدی و جلال علی محمدی که با سرعت و قدرت تمام کنندگی خود برا هر تیمی دردسر سازند در بازی امروز مروان حسین مهاجم عراقی هم به این جمع اضافه شد . اگر رضا میرزایی پدیده فصل گذشته سپاهان را به این جمع اضافه کنید متوجه کار سخت کرانچار برای انتخاب ترکیب نهایی تیمش خواهید شد . این در حالیست که از نیم فصل دوم مسعود حسن زاده و حتی مهدی شریفی هم میتوانند به این جمع اضافه شوند .

شب گذشته سپاهان اولین سه امتیاز فصل را مقابل تیم همشهری بدست آورد و تا حدودی از بحران خارج شد و بازیکنان و کادر فنی این تیم باید بدانند که این موفقیت را مدیون هوادارانی هستند که حتی بعد از خوردن 4 گل از پدیده دست از حمایت تیم خود برنداشتند .


نویسنده مطلب :
وحید بهارلو
تاریخ :
1396/05/27
گروه بندی :
مطالب ارسالی از هواداران ،