یک امتیاز با چنگ و دندان

یک امتیاز با چنگ و دندان

تیم فوتبال سپاهان در حالی یه مصاف پارس جنوبی جم رفت که امیر قلعه نوعی با یک تغییر بختیار رحمانی را به جای ساسان انصاری در ترکیب هفته پیش قرار داده بود. درهمان دقایق ابتدایی یک سانتر در پشت مدافع کناری سمت چپ سپاهان کافی بود که دروازه نیازمند توسط میرجوان باز شود. این درحالی بود که امیر قلعه نوعی با تعویض بختیار رحمانی در دقیقه بیست و آوردن ساسان انصاری باز هم به ترکیب بازی قبلی خود برگشت تا بتواند اهداف تاکتیکی خود را به سرانجام برساند. بازیکنان سپاهان با ارائه یک بازی رو به جلوتوانستند  توسط ایرانپوریان در دقیقه بیست و هفت  گل مساوی را بزنند.دقایقی بعد گل ساسان انصاری با پاس استنلی  توسط داور مردود اعلام شد در حالیکه تصاویر نشان از عدم خطای استنلی کیروش روی مدافع پارس جم داشت. در حالیکه دو تیم  برای وقت استراحت آماده میشدند باز هم داور بازی در یک تصمیم مشکوک حرکت عزت پورقاز روی میرجوان را پنالتی اعلام کرد تا سیف اللهی گل دوم پارس را به ثمر برساند.

نیمه دوم اما بازیکنان پارس جم به طور مرتب وقت بازی را گرفته و با انداختن خود بر روی زمین بازی را از جریان می انداختند.هر دو تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند که روی دو موقعیت ایجاد شده توسط شهباز زاده و ساسان انصاری گوهری دروازبان جم واکنش های خوبی نشان داد. در حالیکه وقت های اضافی بازی رو به اتمام بود روی سانتر محمد کریمی  استنلی کیروش با یک پرواز بلند و ضربه سر دیدنی دروازه پارس را باز کرد تا اولین گل او برای سپاهان یک امتیاز را به ارمغان آورد امتیازی که با چنگ و دندان و روحیه جنگندگی بازیکنان علی رغم همه ی مشکلات ایجاد شده توسط داور و تیم حریف بدست آمد.

محمد کریمی با این پاس بهترین پاسور لیگ برتر تا هفته ششم می باشد.

همراهان همیشگی سپاهان نیز در این دیدار همچون گذشته با طی کردن مسیری طولانی خود را به جم رسانده بودند و تیم را تنها نگذاشتند.(عکسها :اردلان دهقانی)


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/06/10
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.