بدون شکست در روز بد داوری

بدون شکست در روز بد داوری

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان، هفته سیزدهم لیگ برتر ،همراه با یک تساوی دیگر برای زردپوشان گردیدتا با ۲۶ امتیاز و یک بازی بیشتر درصدر جدول لیگ برتر قرار بگیرند.
سپاهان نیمه اول را خوب شروع نکرده و این تیم تبریزی بود که توانست در دقیقه ۳۶ توسط خرم الحسینی به گل اول دست یابد.در ادامه حملات پرشمار سپاهان سرانجام قفل دروازه ماشین سازی را در دقیقه ۸۷ توسط کومان باز کرد. 
جلال الدین علی محمدی بازیکن تعویضی سپاهان با یک پاس از کناره راست زمین کومان را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بازیکن توانست با یک شوت دروازه دخسوس را باز کند و بازی با تساوی یک بریک به پایان رسید.
عملکرد داوری این مسابقه بسیار بد و در نتیجه بازی تاثیر گذار بود، به طوری که خطای بازیکن ماشین سازی دردقیقه ۳۹ نیمه اول بر روی کیروس یک پنالتی آشکار و واضح بود، ضمن اینکه معبودی بازیکن ماشین سازی بدلیل لگد زدن به استنلی باید از زمین مسابقه اخراج می‌شد. همچنین در دقیقه 89 بازی هم گل سپاهان را بدلیل هند مشکوک نپذیرفت. در ادامه وقت های تلف شده بازی را تنها 3 دقیقه اعلام کرد که با توجه به تعویض های انجام شده و تعداد وقفه ای بازی بدلیل مصدومیت بازیکنان چندان درست نمی نمود.
داستان اشتباهات مکرر داوری برای سپاهان ادامه دارد و بعد از این نیز شاهدش خواهیم بود، آنچه ماجرا را تلخ تر می‌کند برخورد دوگانه رسانه هانسبت به عملکرد داوران مقابل سپاهان است.


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/09/03
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.