برد سپاهان در یک دربی هیجان انگیز دیگر

برد سپاهان در یک دربی هیجان انگیز دیگر

دربی اصفهان همواره دیداری جذاب و تماشایی از آب در آمده است. دیروز هم شاهد یک بازی درگیرانه تاکتیکی و جذاب بودیم که طوفان ده دقیقه ای سپاهان با گل های مهرداد محمدی و عزت پورقاز بازی را به نفع ان ها تمام کرد.

داوری بازی در چند مورد باعث اعتراض تماشاگران  بازیکنان و کادر فنی شد. من جمله خطای پنالتی روی ساسان انصاری که گرفته نشد و چه بسا دربی از همانجا برای ذوب آهن تمام می شد. همچنین اخراج نیک نفس بازیکن ذوب آهن هم جنجال بسیاری بوجود آورد.

دربی اصفهان تنها از شبکه استانی پخش شد که باز هم نشان از عدم توجه مسئولان صدا و سیما به این بازی مهم بود. 

بازیکنان سپاهان در این بازی عملکرد خوبی داشتند.خط دفاعی سپاهان به همراه هافبک های مرکزی اجازه ایجاد خطر مهمی را به روی دروازه سپاهان ندادند. یک اشتباه در دقایق اولیه بازی از کریمی نزدیک بود  گل اول ذوب را به همراه آورد که پیام نیازمند با خروج خوب مانع از گلزنی بازیکن ذوب شد.  تنها در بیست دقیقه پایانی که بر اثر اشتباه نیازمند سپاهان گل اول را دریافت کرد فشار ذوب آهن بیشتر شده و باعث شد که تیم در زمین خود به دفاع روی بیاورد.هر چند نیازمند با عملکرد بسیار خوب خود در ادامه بازی این اشتباهش را جبران کرد.عدم دقت بازیکنان در اواخر بازی روی بعضی صحنه ها  باعث ناراحتی امیر قلعه نوعی از بازیکنان شد چرا که او اعتقاد داشت بازیکنان باید با حواس جمع و دانستن اینکه در چه تیمی بازی میکنند به دنبال ادامه نمایش خوبشان می بودند. 

هفته آینده یک بازی مهم دیگر در نقش جهان با تیم خوب و پر مهره تراکتور سازی تبریز انجام می شود. تراکتوری که به نظر می رسد با برد این هفته به روز های خوب خودش بازگشته است. باید دید امیر قلعه نوعی در این بازی که به نوعی دومین تقابل طی این دو هفته با تیم های سابقش است چه تاکتیکی را برای نتیجه گرفتن به کار می برد. پیروزی در این بازی سپاهان را به عنوان یکی از مدعیان بالا نشینی و کسب سهمیه معرفی میکندچراکه صحبت از قهرمانی فعلا زود می باشد.

عکس: مهدی خائفی


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/05/27
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

 • فا محمدی
  فا محمدی
  1397/05/28 9:32 AM
  بازی خیلی خوب بود ممنون از سپاهان و همشهریمون ذوب آهن
  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند :  
  کاربرانی که این دیدگاه را نپسندیده اند :  
 • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.