اولین برد شیرین در خانه و امید برای تکرار روزهای طلایی

اولین برد شیرین در خانه و امید برای تکرار روزهای طلایی

سپاهان سرانجام در هفته هفتم توانست به اولین برد در نقش جهان دست یابد و بعد از سه سال سرانجام فولاد خوزستان را شکست دهد.

سپاهان در این هفته با غیبت بازیکنانی چون سجاد شهباز زاده و سیاوش یزدانی روبرو بود که امیر قلعه نوعی به نوعی با تغییر سیستم و آوردن کومان و حامد بحیرایی سعی در تقویت میانه میدان را داشت.  بازی خوب و تهاجمی شاگردان امیر قلعه نوعی از ابتدای نیمه اول حریف را وادار به عقب نشینی در زمین خود کرده بود. دقیقه بیست بازی  یک پنالتی روی مهرداد محمدی اتفاق افتاد که استنلی کیروش توانست آن را به گل اول برای سپاهان تبدیل کند. فولادی ها هنوز در فکر گل اول سپاهان بودند که طی یک همکاری بین بازیکنان توپ به مهرداد محمدی رسید که ضربه چیپ زیبای او را در آستانه ورود به دروازه سعید آقایی به همراه ایوب والی مدافع فولاد خوزستان وارد دوروازه کردند. حال باید دید سازمان لیگ گل را به نام کدامیک از این سه بازیکن ثبت خواهد کرد. در دقیقه پایانی نیمه اول سپاهان باز هم روی غفلت بازیکنانش گل خورد. شیمبا بازیکن سابق سپاهانی ها زننده این گل بود. سرمربی تیم سپاهان در این لحظه عصبانیت شدیدی از عملکرد بازیکنان را داشت. 

نیمه دوم امیر قلعه نوعی دست به تعویض زد و میلاد سرلک را جایگرین حامد بحیرایی نمود. بازی به شکل متعادلی پیگیری می شد که یک ضربه اوت نصیب سپاهان شد. خالد شفیعی این بار با یک ضربه بلند ابتدا  باعث اثر گذاری کیروش استنلی روی توپ شد وبعد عزت پورقاز با یک ضربه سر توپ را از کنار دستان دروازبان فولاد به ساسان انصاری رساند. ساسان هم با یک ضربه سر کار را تمام کرده و گل سوم سپاهان رادر دقیقه شصت و شیش به ثمر رساند.

تیم فولاد در چند حمله سعی در برگرداندن نتیجه داشت که مدافعان سپاهان در کنار پیام نیازمند مانع از انجام این کار شدند تا سپاهان با سیزده امتیاز و انجام یک بازی بیشتر در رده دوم جدول لیگ قرار بگیرد.


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/06/31
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

 • Nasim Behrooz
  Nasim Behrooz
  1397/07/01 6:38 PM
  چه عالی ❤
  به امید خدا قهرمان میشیم
  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند :  
  کاربرانی که این دیدگاه را نپسندیده اند :  
 • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.