دومین تساوی خانگی سپاهان

دومین تساوی خانگی سپاهان

سپاهان در حالی به دومین تساوی خانگی در نقش جهان دست یافت که حدود هفده هزار تماشاگر مشتاق اصفهانی از نزدیک شاهد این پیکار بودند.

در نیمه اول سپاهان با یک بازی مالکانه و گردش توپ سعی در باز کردن دروازه پیکان را داشت که دفاع چند لایه این تیم مانع از گلزنی مهاجمان این تیم شد. فرصت هایی که یکی پس از دیگری از دست رفت و راهی به دروازه پیکان پیدا نکرد.در نیمه دوم هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم تیم دارای استرس بیشتری می شد و باز هم با وجود خلق موقعیت های متعدد نتوانست گلی به ثمر برساند. تعویض های قلعه نوعی هم کمک چندانی به بهتر شدن روند بازی نکرد.

اولین بازی رسمی کومان برای سپاهان با توجه دقایق حضور در زمین را نمی توان مورد ارزیابی دقیق قرار داد, اما آنچه او و دیگر بازیکنان هم در باره اش گله داشتند کیفیت زمین چمن ورزشگاه بود که تاثیر مستقیمی روی بازی آنها داشت. سبک تدافعی بازی پیکان علاوه بر وقفه های بیشماری که توسط بازیکنان در بازی ایجاد می شد جذابیت بازی را کاهش داده و باعث عصبانیت  بازیکنان و کادر فنی تیم سپاهان شده بود. تماشاگران هم با شعار هایی اعتراض خود را به این سبک بازی نشان دادند. 

داوری بازی هم چندان مطلوب نبود. علاوه بر صحنه خطایی که حمودی روی ساسان انصاری انجام داد و به نظر می رسید  با کارت قرمز جریمه شود.تنها از کارت زرد استفاده نمود! تاخیر در انجام بازی توسط دروازبان از همان ابتدای بازی مشهود بود که نهایتا در دقایق اخر بازی با کارت زرد داور موجه شد. کارتی که زودتر از اینها باید از جیب داور در می امد. در بیشتر وقفه های بازی هم تصمیماتش باعث افتادن جریان بازی شد! 

در آخر باید این نکته را در نظر قرار بدهیم که تیم های قلعه نوعی معمولا از هفته های هفتم به بعد راه افتاده و هنوز برای ارزیابی تیم سپاهان کمی زود است .  پس بهتر است  منتظر هفته چهارم و دربی اصفهان بمانیم تا ببینیم سهم هر کدام از تیم ها چند امتیاز خواهد بود. 


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/05/20
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

 • فا محمدی
  فا محمدی
  1397/05/28 9:40 AM
  بازی خوبی بود کاش می بردیم
  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند :  
  کاربرانی که این دیدگاه را نپسندیده اند :  
 • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.