قلعه نوعی: تمام تلاشمان را میکنیم تا در برابر نفت مسجد سلیمان نتیجه لازم را بگیریم

قلعه نوعی:  تمام تلاشمان را میکنیم تا در برابر نفت مسجد سلیمان نتیجه لازم را بگیریم

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان و به نقل از "ورزش سه"، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص بازی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: خیلی خوشحالم به شهر اولین‌ها آمدم و تشکر می‌کنم از باشگاه نفت مسجد سلیمان که زمین تمرین در اختیار ما گذاشتند و ای‌کاش شرایط خوبی برای مردم این شهر با توجه به ثروتی که دارند فراهم شود. مسجد سلیمان شهر اولین ها است؛ الان هم از نظر اخلاق و معرفت بهترین هستند ولی از نظر امکانات شرایط خوبی ندارد.

وی در مورد بازی توضیح داد: بازی سختی داریم با توجه به تغییراتی که تیم نفت داشتند امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم با توجه به اینکه قبلاً ویسی به عنوان سرمربی این تیم بود و الان مرزبان به عنوان مربی هدایت این تیم را به عهده دارد. سعی کردیم آخرین بازی تیم را آنالیز کنیم برای همین بازی سختی داریم. نمی‌دانیم با چه سبکی مقابل ما بازی خواهند کرد. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا مقابل این تیم نتیجه بگیریم.

قلعه‌نویی در ادامه به مشکلات شهر مسجد سلیمان پرداخت و گفت: مسجد سلیمان در شهر اولین‌ها حضور دارد شهری که باید با توجه به ثروتی که دارد امکانات خوبی هم برای آن فراهم شود. مردم مسجد سلیمان عاشق فوتبال هستند؛ پول مهم ترین موضوع برای موفقیت فوتبال است؛ اگر تیمی بخواهد قدرتمند ظاهر شود باید ابتدا پول داشته باشد تا بتواند بازیکنان خوبی در اختیار داشته باشد. من نمی‌گویم تیم نفت مسجد سلیمان ضعیف است اما باید به این شهر رسیدگی شود. تیم نفت قدمت زیادی دارد هواداران خوبی از این تیم حمایت می‌کنند. امیدوارم شرایط خوبی برای تیم فراهم شود و مسئولین بیشتر به فکر تیم و هواداران نفت مسجد سلیمان باشند تا نتیجه خوبی در ادامه کسب کند.

وی در ادامه تأکید کرد: مردم ایران، مردم نجیبی هستند؛ نجیب‌تر از آن شهرستان‌های ایران هستند که همیشه مظلوم واقع شدند مثل استان خوزستان که هشت سال جنگیدند علاوه بر هزینه مالی، هزینه‌های زیادی دادند اما متأسفانه مسئولین به این استان توجه نمی‌کنند شما اگر به خرمشهر بروید متوجه خواهید شد که هیچ تغییراتی در این شهر به وجود نیامده است. همین اتفاق برای تیم نفت مسجد سلیمان هم افتاده است با توجه به ثروتی که دارند اما یک هتل که در شأن مردم این شهر باشد وجود ندارد. با توجه به شرایط مملکت که روز به روز سخت‌تر می‌شود امیدوارم مسئولین فکری بیاندیشند تا هم شرایط اقتصادی کل مملکت برطرف شود و شرایط مسجد سلیمان هم بهتر شود چون لیاقت بهترین ها را دارند.

قلعه نویی همچنین در کنفرانس خبری اعلام کرد که تنها مصدوم این تیم سیاوش یزدانی است.

 


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/07/04
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.