اولین گل اروپایی علی کریمی 3 امتیازی بود !

اولین گل اروپایی علی کریمی 3 امتیازی بود !

به گزارش سپاهان اف سی و به نقل از پارس فوتال دات کام علی کریمی (زاده ۲۲ بهمن ۱۳۷۲ در اصفهان) در باشگاه فوتبال لوکوموتیو زاگرب در لیگ دسته اول فوتبال کرواسی بازی می‌کند.
او در تابستان سال ۱۳۹۱ به تیم بزرگسالان سپاهان پیوست. او دارای سابقه عضویت در تیم جوانان سپاهان است و در تیم ملی امید به عنوان هافبک وسط بازی نموده و تا کنون دو باراز طرف کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شده است.
وی در تابستان ۱۳۹۵ با قرار دادی پنج ساله به تیم دینامو زاگرب کرواسی پیوست وی نتوانست در این تیم به میدان برود و اغلب به عنوان بازیکن نیمکت یا سکونشین فصل را سپری کرد. در نهایت پس از مذاکره این بازیکن با سران دیناموزاگرب او موفق شد به صورت قرضی از این تیم جدا شود و در ادامه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای داشتن فرصت بیشتر جهت بازی برای یک نیم فصل به لوکوموتیو زاگرب قرض داده شد که این انتقال برای او نتیجه داشت و موجب شد در ۵ بازی به میدان برود. اکنون علی کریمی موفق شد با درخشش در لوکوموتیو زاگرب،  نخستین گل خود در لیگ کرواسی را به ثمر رساند و سه امتیاز ارزشمند برای این تیم رقم بزند.
در  هفته سی‌ام لیگ یک کرواسی، تیم لوکوموتیو زاگرب در حضور ثابت علی کریمی از ساعت ۱۸:۳۰ دیروز چهارشنبه از ایسترا میزبانی ‌کرد.
لوکوموتیو زاگرب که در صورت پیروزی ۳۳ امتیازی می‌شد و بر حسب تفاضل گل بهتر نسبت به ایسترا، با صعود یک پله‌ای جای این تیم را در رده ششم جدول لیگ کرواسی می‌گرفت در نهایت توانست در سومین دقیقه وقت‌های تلف شده روی ارسال یوسیپ چوریچ از روی کرنر سمت راست زمین و ضربه سر علی کریمی در پشت مدافعان ایسترا به گل برسد و صاحب برد ارزشمندی شود.
علی کریمی که با لژیونر شدن در فهرست تیم ملی نیز قرار گرفته امیدوار است با تداوم درخشش در لیگ کرواسی به ترکیب ایران هم برسد و فرصت حضور در جام جهانی را هم داشته باشد.


 نویسنده خبر :
Razi Baharloo
 تاریخ :
1396/02/07
 گروه بندی :
اخبار متفرقه سپاهان

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.