صدر نشینی با برد پدیده لیگ برتر

صدر نشینی با برد پدیده لیگ برتر

و سرانجام درحضور چهل و پنج هزار تماشاگر مشتاق  صدر جدول طلایی شد.

جمعه نهم آذرماه نود و هفت خورشیدی، سپاهان که حضور چهل و پنج هزار نفری تماشاگرانش را در استادیوم نقش جهان به چشم میدید، توانست با تکیه بر حمایت هواداران و بازی هوشمندانه خود سه امتیاز از این دیدار سخت دشت کرده و به صدر جدول لیگ تکیه دهد.
بازی حساس دو تیم اول و دوم لیگ برتر دارای حساسیت بسیار بالایی بود که سپاهان برای دور نشدن از کورس قهرمانی نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشت.
شاگردان یحیی گل محمدی با یک بازی زیبا ، همراه با حفظ توپ بالا سعی در حرکت از عمق و کناره های سپاهان را داشتند که مدافعان سپاهان روز خوبی را دربرابر آنها سپری کردند.هر چند روی دو‌موقعیت خطرناک این پیام نیازمند بود که با سیو های عالی مانع از فروپاشی دروازه سپاهان گردید. 
گل سپاهان روی یک توپ برگشتی در دقیقه بیست و هفت بازی همراه با کنترل زیبای مهرداد محمدی و شوت سرکش آن بدست آمد، در ادامه سجاد شهباززاده روی یک توپ ربایی از مدافعان پدیده تا آستانه زدن گل دوم سپاهان هم پیش رفت که توپ با بدشانسی تمام به تیرک عمودی دروازه برخورد کرده و راهی اوت شد.
پدیده در نیمه دوم بازی پرفشاری را روی دروازه سپاهان ایجاد کرده بود که تیم ناخودآگاه به عقب کشیده می‌شد و امیر قلعه نویی بارها از بازیکنان خود خواست تا جلوتر بازی کنند. در اواخر نیمه دوم بیشتر شاهد بازی مستقیم و سانتر از کناره ها برای تیم پدیده بودیم که با هوشیاری و سرزنی به موقع آنها حملات این تیم دفع گردید.
تعویض های امیر قلعه نوعی هم هوشمندانه و در گرفتن موقعیت از حریف کارساز واقع شد.
بازی بعدی سپاهان در برابر پرسپولیس و به نوعی الکلاسیکوی ایران، یکی دیگر از گام های رسیدن به موفقیت و قهرمانی در لیگ برتر می باشد،حضور هوادارن پرشور در این بازی هم از حالا قابل پیشبینی است و باید منتظر حضور حداقل پنجاه هزار تماشاگر در یک روز غیر تعطیل باشیم.

 


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/09/10
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.