سپاهان همچنان روی نوار برد

سپاهان همچنان روی نوار برد

سپاهان در حالی پا به هفته یازدهم گذاشت که با غیبت چند بازیکن اصلی خود مواجه گردید. کاپیتان مهدی کیانی بهمراه عزت پورقاز و مهرداد محمدی از محرومان سپاهان بودند. محمد ایرانپوریان  میلاد سرلک ورسول نویدکیا  نیز بدلیل مصدومیت همچنان دور از ترکیب هجده نفره سپاهان قرار داشتند.

امیر قلعه نوعی در این دیدار پیام نیازمند را درون دروازه داشت و در خط دفاعی حسن جعفری همچون دوبازی گذشته در سمت راست قرار گرفت. سعید آقایی که در چند هفته اخیر شاهد درخشش او بوده ایم در سمت چپ و خالد شفیعی به همراه سیاوش یزدانی در میانه دفاع قرار گرفتند.

هافبک دفاعی تیم هم حامد بحیرایی بازیکن جوان آکادمی سپاهان نمایش خوبی از خود به جای گذاشت. کومان دیگر هافبک میانی سپاهان به همراه بختیار رحمانی به خوبی از پس وظایف خود برآمدند. 

ساسان انصاری و سجاد شهباز زاده در پشت سر استنلی کیروس با دوندگی های بی امان خود فرصت های خوبی را در بازی ایجاد کردند.

گل اول بازی روی ارسال کاپیتان حسن جعفری و تعلل مدافعان سایپا به استنلی کیروس رسد تا با یک ضربه به تیردوازه افقی زده و توپ وارد دروازه شود.در این صحنه  دید خوب داور و کمک ایشان برای پذیرش گل قابل ستایش بود.

سه دقیقه بعد توپ برگشتی از کرنر توسط سیاوش یزدانی به استنلی رسید و او هم با یک ضربه سر توپ را به خالد شفیعی رساند تا این مدافع پیشتاخته دومین گل سپاهان را با یک ضربه دقیق به ثمر برساند.

تماشاگرانی که بدلیل ترافیک شدید بیرون ورزشگاه از دقیقه 18 به بعد وارد استادیوم شدند از دیدن این دوگل زیبا محروم شدند! حال با توجه به صحبت های سلطان حسینی به نظر می رسد مشکل تپه خاکی ورزشگاه مرتفع شده و پارکینگ دوم ورزشگاه هم راه اندازی شود.

نیمه اول با برتری دو گله سپاهان به پایان رسید و با شروع نیمه دوم بازی منطقی سپاهانی ها اجازه خودنمایی به سایپا را نداد. 

جلال الدین علیمحمدی و محمد کریمی دوبازیکن تعویضی امیر قلعه نوعی در این نیمه بودند که به ترتیب به جای بختبار رحمانی و ساسان انصاری وارد زمین شدند. 

محمد کریمی در دقیقه 79  یک سانتر زیبا به درون محوطه جریمه انجام داد که با پرواز تماشایی کیروس دومین گل کیروس و سومین گل سپاهان وارد دروازه سایپا گردید. این پاس گل محمد کریمی را در صدر بهترین پاسور لیگ و استنلی کیروش را بهترین مهاجم با 9 گل تا هفته یازدهم قرار داد.

بازی در دقایق آخر هم با یکی دو موقعیت برای هر دو تیم همراه شد که به سرانجامی نرسید. امیر قلعه نوعی که خیالش بابت پیروزی تیم راحت شده بود در دقیقه نود مهدی رحیمی را به جای کومان وارد بازی کرد و سرانجام در دقیقه سوم وقت اضافه بازی به پایان رسید.

حضور شهردار اصفهان و اهدای کتاب به امیر قلعه نوعی و علی دایی از نکات حاشیه ای  قابل توجه این بازی بود.

 

 

 


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/08/20
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.