سه امتیاز با آسمانخراش

سه امتیاز با آسمانخراش

دیروز یازدهمین برد سپاهان مقابل استقلال در لیگ برتر  با تک گل استنلی کیروش مهاجم بلند بالای سپاهانی ها اتفاق افتاد. این پنجمین پیروزی متوالی سپاهانی ها در لیگ بود.

امیر قلعه نوعی با یک تغییر نسبت به بازی قبل وآوردن سعیدآقایی و گذاشتن ساسان انصاری رو نیمکت بازی را شروع کرده بود. در استقلال هم علی کریمی بدلیل مصدومیت از دقیقه 16 نیمه اول جای خود را به نومایر آلمانی داد .

بازی در نیمه اول فرصت های چندانی نداشت و دفاع سپاهان هم در چند مورد ناهماهنگی از خود نشان داد که موجب عصبانیت امیر قلعه نوعی گردید.

نیمه دوم با دو تعویض برای سپاهان آغاز شد و ساسان انصاری به همراه سیاوش یزدانی جایگزین مهرداد محمدی و محمد کریمی شدند. 

سپاهان در این نیمه بازی بهتری را از خود نشان داد و حتی در دقیقه 57 یک پنالتی بر روی ساسان انصاری توسط کرمانشاهی داور وسط زمین گرفته شد که سجاد طوری داور کنار آنرا برگرداند. 

چند دقیقه بعد روی یک ضربه از پشت محوطه جریمه توسط مهدی کیانی دروازه استقلال تهدید جدی شد که توپ بعد از برخورد با بازیکن استقلال به کرنر رفت. 

بازی به صورت جدی و درگیرانه ادامه داشت تا سرانجام روی یک دریپل دوطرفه توسط سعید آقایی - وریا غفوری جا مانده و این بازیکن همانند هفته قبل با یک سانتر زیبا استنلی را در موقعیت گل قرار دادو کیروش هم با یک ضربه سر شیرجه ای کار استقلال را تمام کرد.

استقلال بعد از دریافت گل یک بازی هجومی را انجام داد و تا آستانه زدن گل توسط دانشگر پیش رفت اما ضربه سر این بازیکن به تیرک راست عمودی برخورد کرده و برگشت شد تا سپاهان یک پیروزی دلچسب دیگر در لیگ هجدهم بدست آورد.

 

 

 


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/08/05
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.