میثاقیان : امیدوارم زاینده رود پر آب شود

میثاقیان : امیدوارم زاینده رود پر آب شود

به گزارش "سپاهان اف سی" به نقل از ورزش سه ، اکبر میثاقیان در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان حاضر شد و صحبت هایی را انجام داد. مشروح حرف های میثاقیان را در ادامه می خوانید:


سپاهان همیشه سپاهان است
سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم. ما فردا با تیمی بازی داریم که در کنار تراکتورسازی، ابومسلم و ملوان، یکی از با سابقه‌ترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود. این تیم‌ها در فوتبال ما 50 سال سابقه دارند. سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما هم تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم.


8 بازی قبلی را فراموش کردیم
ما همیشه در بیرون از خانه بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. در دو دیدار قبلی‌مان در دقایق آخر گل خوردیم. بازی قبلی‌مان را هم باید می‌بردیم. در دیدار مقابل پیکان، آنها بهتر از ما بازی کردند و بازی را هم بردند. ما فردا 8 بازی قبلی را فراموش کرده و فکر می‌کنیم اصلاً انگار تاکنون بازی نکردیم و این بازی اول‌مان در لیگ برتر است. در واقع به‌عنوان بازی اول خودمان به دیدار مقابل سپاهان نگاه می‌کنیم.


سنم زیاد شده، اما با فشار کار می کنم
بازی چالش دارد. با اینکه سن‌وسالم زیاد شده، اما همیشه در فشار کار کردم. من در فشار انرژی می‌گیرم. البته زندگی من این‌طور بوده. من از این نوع زندگی انرژی می‌گیرم و مشکلی ندارم. می‌گویند تیم‌های من ضد فوتبال بازی می‌کنند، این مسئله همیشه بوده. شما بازی فردای ما را ببینید، شک نکنید بازی خوبی خواهید دید. 


اصفهان را به خاطر سپاهان و ذوب آهن دوست دارم
من اصفهان را به‌خاطر دو تیم بزرگ سپاهان و ذوب‌آهن دوست دارم. تیم ما بین تیم‌های هفتم تا هشتم لیگ خواهد شد. ما تغییرات زیادی داشتیم و طول می‌کشد که به شکل اصلی‌مان برسیم. تیم ما جوان‌ترین تیم لیگ است. شما فردا بازی را ببینید و از تیم ما خوش‌تان می‌آید. فوتبال است و این چالش‌ها پیش می‌آید.


امام رضا(ع) همیشه پشتم بوده است
خدا همیشه به من کمک کرده و امام رضا (ع) هم پشتم بوده است. بازی فردا، بازی سختی است. هر دو تیم در دردسر و مشکل افتادیم. برای سپاهان احترام زیادی قائلم. آنها تیم جنگنده‌ای هستند که بدون ترس بازی می‌کنند. ما در دو بازی دقیقه 93 گل خوردیم. امیدوارم فردا شانس با ما یار باشد تا موفق باشیم. تیم سپاهان ما را آنالیز کرده و بازی‌های‌مان را دیده است. آنها تیم بزرگی هستند که مهره‌های بزرگی دارند. ما تیم پرتلاشی داریم و امیدواریم موفق شویم.


بادامکی یکی از با شخصیت ترین بازیکنان ایران است
ما فردا بادامکی و سیف‌اللهی را نداریم. بادامکی بعد از بازی کارت زرد دوم گرفته و اخراج شده است. او یکی از باشخصیت‌ترین بازیکنان ایران است و ممکن است این اتفاقات برای هر بازیکنی رخ بدهد. همین که بادامکی در این سن بازی می‌کند، اتفاق خوب و بزرگی است.


نمی توانم سبک بازی سپاهان را توضیح بدهم
من نمی‌توانم سبک بازی تیم‌ها را توضیح بدهم. ما بازی سختی داریم. کرانچار مربی بزرگی است که در اصفهان شناخته شده. فردا هر تیمی بیشتر بدود و البته شانس هم داشته باشد، می‌تواند برنده باشد.


انشاءالله زاینده رود پر آب شود
من همیشه زمانی که ابومسلم بودم، اولین جایی که در اصفهان می‌رفتم، زاینده‌رود بود. الان به‌خاطر فشار بازی‌ها به هتل می‌رویم. سال‌هاست که از آنجا رد نشدم. انشالله که پر آب خواهد شد.


 نویسنده خبر :
وحید بهارلو
 تاریخ :
1396/07/20
 گروه بندی :
مصاحبه ها

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.