کرانچار : با بازیکنان مصدوم مشکل داریم

کرانچار : با بازیکنان مصدوم مشکل داریم

به گزارش "سپاهان اف سی" به نقل از "ورزش سه" کرانچار در مورد دیدار فردای تیمش مقابل سیاه جامگان گفت: ما نه تنها در طی 4 روز اخیر خودمان را برای این مسابقه آماده می کردیم بلکه هنوز هم در حال آماده سازی تیم هستیم. به جز تفکرات فنی و کار در مستطیل سبز، سعی کردیم از نظر روحی روانی مشاوره های خوبی روی بچه هایمان داشته باشیم. 


وی افزود: هر نتیجه ای که بیاید نه تنها من را به عنوان سرمربی دچار مشکل خواهد کرد بلکه بچه هایمان را هم دچار مشکل خواهد کرد و واقعیت این است که هواداران ناراضی هستند. 


کرانچار تصریح کرد: ما با بازیکنان مصدوم مشکل داریم و روی بحث کارت های زردی که به تیم مان می دهند هم مشکل داریم. حسن جعفری که محروم هست و عزت پورقاز که هنوز از بند مصدومیت رهایی نیافته و امیدوارم هستم بازیکنان جانشین هم عملکرد خوبی از خودشان نشان بدهند و باعث انسجام تیمی شوند. امیدوارم این کارهای پرتلاش و مناسب همتراز شود و بتوانیم امتیاز کسب کنیم.


سرمربی سپاهان گفت: طبیعتا اظهارات ما به این سمت معطوف است که نباید تیم ضربه بخورد. از مسابقاتی که پیش رو داریم سه مسابقه است که باید در خانه خودمان بازی کنیم و به نتیجه برسیم. 


وی در مورد عملکرد فنی تیمش گفت: من باید از این دیدگاه نگاه کنم که از لحاظ بازی بهبود یافتیم و در تمام نقاط همه چیز را به نظم رسانده ایم ولی آن چیزی که ما را همراهی نمی کرده کسب نتیجه به همراه گل هایی است که باید به ثمر می رسید. همه شرایط برای سپاهان فراهم بوده اما باید اینها بهره برداری شود. امیدوارم که فقط بتوانیم این موقعیت ها را گل کنیم. تنها روز بد ما فقط بازی با پدیده بود.


وی در پایان اضافه کرد: هواداران همیشه حمایت بزرگ خودشان را داشته اند و امیدوارم فردا بازیکنان ما بتوانند به همراه نتیجه ای که ایجاد می کنند این حمایت را توجیه کنند.


 نویسنده خبر :
وحید بهارلو
 تاریخ :
1396/07/20
 گروه بندی :
مصاحبه ها

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.