کلیشه ای که به دلمان نشست: مردیم تا بردیم

کلیشه ای که به دلمان نشست: مردیم تا بردیم

دیروز در حالی سپاهان به پنجمین برد خود دست یافت که گل سوم در قلعه تایم که همان دقیقه 95 بود به ثمر رسید.

شاگردان امیر قلعه نوعی این هفته بدلیل مصدومیت ایران پوریان حسن جعفری را در سمت راست خود داشتند. بازی هنوز در ده دقیقه ابتدایی خود بود که روی چند رفت و برگشت داخل محوطه سپاهان سجاد آشوری گل اول نساجی را وارد دروازه پیام نیازمند کرد. واکنش سپاهان به این گل خیلی زود جواب داد و پنج دقیقه بعد روی ارسال مهرداد محمدی کیروش استنلی با یک ضربه سر تماشایی دروازه حامد لک را باز کرد. این چهارمین پاس گل مهرداد محمدی برای سپاهان بود که او را همراه با محمد کریمی و حسن بیت سعید در جمع بهترین پاسور های لیگ قرار داد.

 

بازی تا پایان نیمه اول بدون موقعیت حساسی تمام شد. در شروع نیمه دوم باز هم حملات دو تیم به روی دروازه های همدیگر نتیجه خاصی نداشت و بازیکنان نساجی مثل نیمه اول سعی در گرفتن وقت و بازی داشتند. البته روی یک حمله خطرناک در اواسط نیمه دوم دروازه سپاهان تا مرز باز شدن پیش رفت که پیام نیازمند با یک حرکت زیبا مانع از آن شد. 

سپاهان از دقیقه 65 تا 80 دست به تعویض سه بازیکن زد که روی حرکت دونفر از آنها سپاهان توسط سجاد شهباز زاده به گل رسید. پاس حسین پاپی از سمت راست سپاهان به سمت چپ و سعید آقایی رسید که او هم با یک سانتر زیبا درون محوطه هجده قدم سجاد را در موقعیت سر زنی قرار داد که او هم نهایت استفاده از این موقعیت را کرد و گل دوم سپاهان را به ثمر رساند

تیم نساجی بعداز دریافت گل دوم بازی سراسر هجومی را به نمایش گذاشت تا سرانجام در دقیقه 92 توسط فرجی روی توپ برگشتی توسط پیام نیازمند گل تساوی را وارد دروازه سپاهان کرد.

بازیکنان و کادر فنی نساجی هنوز در خوشحالی زدن گل تساوی بودند که دو دقیقه بعد روی پاس توی عمق کیروش برای سجاد شهباز زاده مدافع نساجی او را سرنگون کرده تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. این تصمیم داور اعتراض شدید کادر فنی و بازیکنان نساجی را به همراه داشت. تماشاگران نساجی هم به شدت به این تصمیم با نشان دادن پول اعتراض کردند.

و سرانجام استلی کیروش با گل کردن ضربه پنالتی سپاهان را صاحب 3 امتیاز شیرین کرده و خود را 6 گله نمود.


 نویسنده خبر :
amir ahmad ghuorchani
 تاریخ :
1397/07/28
 گروه بندی :
سپاهان ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.