طاهری: از کرانچار حمایت می‌کنیم

طاهری: از کرانچار حمایت می‌کنیم

مدیر عامل سپاهان گفت از کرانچار حمایت میکنیم و با گزینه های دیگر هیچ مذاکره ای براتی جانشینی کرانچار نداشته ایم 

به گزارش سپاهان اف سی محسن طاهری مدیر‌عامل باشگاه سپاهان در مورد انتقاداتی که در خصوص دو شغله بودنش مطرح شده است به خبرنگار ورزشی آنا،گفت: «بحث دوشغله بودن برای کارکنان دولت مطرح می‌شود اما ما به هیچ وجه سازمان دولتی محسوب نمی‌شویم و ضمن اینکه در یک مجموعه‌ای که فعالیت می‌کنیم به سایر قسمت‌ها هم کمک خواهیم کرد و این کمک درون سازمانی شغل محسوب نمی‌شود. متاسفانه برخی افراد که اطلاعات درستی ندارند با دامن زدن به این مسائل برای همه حاشیه درست می‌کنند.»

وی ادامه داد: «وظیفه ما این است که به مجموعه‌ای که در آن هستیم کمک کنیم و اجازه ندهیم که خللی در کار ایجاد شود. اگر هم احساس کنم که حضور من در باشگاه سپاهان مفید نیست از مدیرعاملی این باشگاه کناره‌گیری می‌کنم همانطور که از سرمربیگری تیم ملی هندبال کنار رفتم.»

مدیرعامل سپاهان افزود: «یک عده معتقد هستند که باید به انتقادها هم گوش کرد و من موافق انتقاد سازنده هستم. چه بسا که همین انتقادهای سازنده به پیشرفت هم منجر می‌شود اما گاهی اوقات برخی افراد قصد تخریب دارند و اسم این کار را نمی‌توان انتقاد گذاشت. این افراد قصد دارند فوتبال اصفهان را نابود کنند و ما اجازه نخواهیم داد تا آنها به هدف خودشان برسند.»

طاهری در مورد وضعیت کرانچار در باشگاه سپاهان و اخباری مبنی بر مذاکره او با چند مربی دیگر گفت: «کرانچار مربی سپاهان است و ما به او اعتقاد داریم. این مربی از حمایت ما برخوردار است و متاسفانه بعضی اخبار نادرست منتشر می‌شود مبنی بر اینکه باشگاه سپاهان با چند مربی وارد مذاکره شد در حالی که ما با هیچ کس مذاکره نکرده‌ایم.»


 نویسنده خبر :
وحید بهارلو
 تاریخ :
1396/07/15
 گروه بندی :
مصاحبه ها

دیدگاه ها

 • ممد سپاهانی
  ممد سپاهانی
  1396/07/16 8:27 PM
  سپاهان باید مرزبان رو واسه دستیاری کرانچار بگیره.
  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند :  
  کاربرانی که این دیدگاه را نپسندیده اند :  
 • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.