ابراهیم زاده : لیستی به باشگاه نداده ام

ابراهیم زاده : لیستی به باشگاه نداده ام

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر علامت سوال مقابل مدیرعامل، سرمربی و مجموعه تیم بگذارید کاری برای تیم نمی کند جز اینکه این علامت سوال ها سد کار ما می شود و بازیکنان تلاش می کنند تا اشتباهاتی که در دو بازی قبلی داشته‌اند را تکرار نکنند، همه این مسایل برای ما انگیزه ایجاد می کند تا با اطمینان کار کنیم.

به گزارش "سپاهان اف سی" منصور ابراهیم زاده در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان گفت: آرزو دارم در سال جدید همه به آرزوهایشان برسند و سپاهان هم بتوانند نتایج خوبی را کسب کند چرا که مردم این شهر به دنبال نتایج خوب این تیم هستند.

وی افزود:از زمانی که آمده‌ایم روند مثبتی طی کردیم، جز اشتباهی که مقابل پیکان داشتیم که منجر به شکست ما شد. روند رو به رشدی را داریم و در بازی با تراکتور نیز توانستیم مسلط باشیم و یک امتیاز را بگیریم.

ابراهیم زاده سه بازی آینده را بسیار دشوار دانست و اظهار کرد: پس از بازی در تبریز با بازیکنان جلسه داشتیم و آنالیزهایی به آن ها دادیم. تیم صنعت نفت نه خطر سقوط را احساس می کند و نه بالا می رود، این تیم بازیکنان خارجی خوبی دارد که بی‌نظیر بازی می‌کنند و برای این تیم تاثیر گذار بوده اند، از سوی دیگر کمالوند و کادر فنی آنها نیز بسیا خوب کار می کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: بازیکنان تلاش می کنند تا اشتباهاتی که در دو بازی قبلی داشته‌اند را تکرار نکنند، همه این مسایل برای ما انگیزه ایجاد می کند تا با اطمینان کار کنیم و با کسب امتیاز در این مسابقه مقابل استقلال خوزستان با آرامش خاطر بیشتری بازی کنیم.

وی در خصوص اسامی بازیکنانی که برای جذب در تیم سپاهان مطرح می‌شوند و لیست خروجی گفت: در این باره از مدیرعامل باشگاه سوال کنید، این مسائل به باشگاه مربوط است و بهتر است من صحبتی نکنم ضمن اینکه من لیستی به باشگاه نداده‌ام و باید بگویم که برای بازی فردا عزت‌اله پورغاز محروم است و رسول نویدکیا و ایمان زکی‌زاده بازیکنان مصدوم ما هستند، همچنین مروان حسین هم در تمرینات مصدوم نشده و مشکلاتی از قبل در ناحیه ستون فقرات دارد که 2 هفته ای است و دو هفته است تمرین نمی کند.

ابراهیم زاده در مورد شرایط مسعود حسن زاده گفت: خیلی مشتاق بودیم که این بازیکن به تیم کمک کند، همچنان شرایط آمادگی را پیدا نکرده است و نمی توانیم به صورت کامل او را در اختیار داشته باشیم اما هر زمانی که لازم باشد او را به میدان می فرستیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بازی های پیش رو برای این تیم را سخت دانست و تصریح کرد: کسی نمی‌تواند لیگ را پیش بینی کند ولی تلاش می کنیم که بتوانیم  سال آینده اهدافی که سپاهان دارد و دغدغه و آرزوی هواداران در داخل و خارج از کشور را محقق و آنها را خوشحال کنیم.

وی ادامه داد: در دقیقه ۴ بازی با پیکان گل خوردیم اما بقیه بازی را حمله کردیم و سرمربی پیکان نیز قبول داشت که فقط دفاع کرده است، در بازی با تراکتورسازی بعد از دریافت گل به خوبی به بازی برگشتیم و گل زدیم و دقایق پایانی نیز به لطف عالما گل نخوردیم. از زمانی که آمده ایم جایگاه‌مان بهتر شده و عملکرد مثبی داشته ایم.

ابراهیم‌زاده تاکید کرد: اگر علامت سوال مقابل مدیرعامل، سرمربی و مجموعه تیم بگذارید کاری برای تیم نمی کند جز اینکه این علامت سوال ها سد کار ما می شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: جلال‌الدین علی‌محمدی به آمادگی کامل رسیده و اینکه از ابتدا بازی می کند یا نه به نظر مربی بستگی دارد، همچنین صابر دیده‌ور و ادون حسنی نیز مشکلی برای بازی ندارند و با نظر کادر فنی می‌توانند بازی کنند.

 


 نویسنده خبر :
وحید بهارلو
 تاریخ :
1397/01/24
 گروه بندی :
نقل و انتقالات سپاهان ، سپاهان در لیگ برتر ، مصاحبه ها ،

دیدگاه ها

  • شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
    لطفاً برای ارسال نظر ثبت نام کنید و یا با حساب کاربری خود وارد شوید.