پرسپولیس - سپاهان

1398/02/06

20:15

0 - 0

آزادی

لیگ برتر هفته 27

خلاصه بازی

به گزارش خبرگزاری موج، پرسپولیس و سپاهان در رقابت های هفته بیست و هفتم لیگ برتر هجدهم فوتبال امروز از ساعت 20:15 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، احمد نوراللهی، سروش رفیعی، علی علیپور و مهدی ترابی.

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، سعید آقایی، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، مهدی کیانی، محمد کریمی، ولادیمیر کومان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش.

نیمه نخست

دقیقه 3: ضربه مهرداد محمدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 7: فرار ترابی از کناره‌های خط دفاعی سپاهان منجر به ارسال خطرناک او روی دروازه حریف شد که با دخالت به موقع مدافعان توپ به کرنر رفت.

بازی پرسپولیس و سپاهان

دقیقه 15: ارسال کرنر روی دروازه سپاهان با ضربه سر محکم نادر همراه شد که با اثرگذاری آقایی ضربه کرنر دیگری برای سرخپوشان به دست آمد.

دقیقه 17: ارسال خطرناک احمد نوراللهی از کنار سر بشار رسن عبور کرد.

دقیقه 18: پاسکاری سپاهانی‌ها در حوالی محوطه جریمه به آقایی رسید و او تصمیم داشت با یک ارسال موقعیت گلزنی ایجاد کند که ضربه بی دقت او موجب هو شدن از سوی طرفداران روی سکوها شد.

دقیقه 20: سانتر محمد کریمی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر یزدانی همراه شد و به شکلی خطرناکی به بیرون رفت.

بازی پرسپولیس و سپاهان

دقیقه 24: فضای ایجاد شده بین خط دفاعی و میانی سپاهان برای احمد نورالهی فرصت مناسبی ایجاد کرد تا با شوتزنی شانس گلزنی خود را امتحان کند که ضربه او با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 31: پس از کش و قوس روی ارسال کرنر پرسپولیس ضربه ولادیمیر کومان با برخورد به سروش رفیعی بار دیگر به کرنر تبدیل شد.

دقیقه 34: لغرش مدافع سپاهان و افتادن او بر روی زمین سبب شد تا پرسپولیسی ها صاحب موقعیت شوند. بشار توپ را به علیپور داد اما ضربه او وارد دروازه نشد.

دقیقه 38: شوت دیدنی رفیعی با واکنش نیازمند به کرنر رفت.

دقیقه 39: سانتر رفیعی از روی نقطه کرنر با ضربه تماشایی علیپور همراه شد اما راهی به دروازه نیافت.

 

دقیقه 45: شوت محکم و تماشایی بشار رسن در حالیکه سکوهای پشت دروازه پرسپولیس برای خوشحالی بعد از گل آماده شده بودند به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی دروازه سپاهان به اوت رفت.

در نهایت این دیدار در نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه 52: شوت مهرداد محمدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55: علیرضا بیرانوند با خروج از دروازه سانتر بلند پشت مدافعان را دفع کرد و برخورد کومان با او از سوی حیدری خطا اعلام شد.

دقیقه 58: ارسال خطرناک سروش رفیعی از روی سر علیپور و مقابل پای کامیابی‌نیا عبور کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 61: سانتر از روی نقطه کرنر روی دروازه سرخپوشان با دخالت به موقع مدافعان دفع شد.

دقیقه 62: سانتر خطرناک محمد کریمی از روی کرنر را مدافعان پرسپولیس سراسیمه دفع کردند.

دقیقه 66: ضربه سر نادری روی توپ ارسالی از جناح راست زمین در اختیار نیازمند قرار گرفت.
دقیقه 67: سانتر نوراللهی از روی کرنر و ضربه سر کامیابی‌نیا به اوت کنار زمین رفت.

دقیقه 69: پس از برخوردی که سیدجلالی حسینی با محمد کریمی داشت داور دستور به ادامه بازی داد؛ کریمی روی زمین افتاد و در نهایت بازی متوقف شد تا به وضعیت بازیکن آسیب دیده طلایی پوشان رسیدگی شود. در این حین اعضای کادرفنی که روی نیمکت سپاهان حضور داشتند به داور اعتراض کردند که با دستور حیدری از کنار زمین اخراج شدند؛ طی این مدت طرفداران پرسپولیس علیه قلعه نویی شعار دادند.

دقیقه 72: پیام نیازمند با خروج از دروازه سانتر روی دروازه سپاهان را در آغوش گرفت و سپس احساس ناراحتی کرد تا بازی متوقف شود. او البته مشکل خاصی نداشت و پس از چند ثانیه به بازی برگشت.

بازی پرسپولیس و سپاهان

دقیقه 79: حامد بحیرایی جای محمد کریمی را در ترکیب سپاهان گرفت.

دقیقه 83: محمد امین اسدی در ترکیب پرسپولیس جانشین بشار رسن شد.

دقیقه 87: استنلی با فرصت خوب از پشت محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت گلزنی داشت که برخورد سیدجلال حسینی با او روی قوس محوطه خلا اعلام شد.

دقیقه 88: با خطای سید جلال حسینی یک خطای ۲ ضرب برای سپاهان پشت محوطه جریمه پرسپولیس گرفته شد که بازیکنان سپاهان توپ را به دیوار‌ دفاعی کوبیدند و توپ به کرنر رفت.

دقیقه 89: بیرانوند که قصد شروع مجدد مسابقه را داشت با استنلی برخورد کرد و درگیری بین این دو بازیکن با دخالت بازیکنان و داور مسابقه برطرف شد.

در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا همه‌چیز به سود استقلال شود و آبی‌ها شانس زیادی برای نزدیک شدن به صدر جدول داشته باشند.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز