آمار و ارقام سایپا - سپاهان

آمار و ارقام سایپا - سپاهان
آمار و ارقام سایپا - سپاهان

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان و به نقل از خبرنگار ایمنا، دو تیم فوتبال سپاهان و سایپا در تاریخ لیگ برتر ۳۵ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین سهم سپاهان، ۱۴ پیروزی و سهم سایپا ۹ پیروزی بوده است، ضمن اینکه ۱۲ دیدار دیگر نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

در مجموع ۳۵ تقابل دو تیم، ۹۵ گل به ثمر رسیده که ۵۷ گل سهم سپاهان و ۳۸ گل سهم سایپا بوده است.

بهترین پیروزی سپاهان برابر سایپا پیروزی پنج بر یک فصل نهم در اصفهان بوده که با مربیگری امیر قلعه نویی در سپاهان رقم خورده و در سوی دیگر بهترین پیروزی سایپا برابر سپاهان، پیروزی نتیجه چهار بر یک این تیم آن هم در اصفهان بوده که در لیگ چهارم به دست آمده است. همچنین از دیگر پیروزی‌های پرگل تقابل‌های دو تیم می‌توان به پیروزی چهار بر صفر سپاهان در کرج برابر سایپا اشاره کرد که در لیگ یازدهم رخ داد.

در ۱۷ رویارویی‌، دو تیم در کرج یا تهران به میزبانی سایپا ۵ بار سپاهان و ۴ بار سایپا به پیروزی رسیده‌اند و سایر دیدارها با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه نقش جهان یکی از باکیفیت‌ترین بازی‌های فصل سپاهان بود که با برتری ۳ بر صفر شاگردان قلعه‌نویی به پایان رسید؛ سپاهان در فصل جاری تنها سپیدرود و نفت مسجد سلیمان را در دور رفت و برگشت شکست داده است و پیروزی برابر سایپا می‌تواند جمع تیم‌هایی که سپاهان آن‌ها را اصطلاحاً دبل کرده است به عدد ۳ برساند.

گفتنی است در ۵ رویارویی اخیر دو تیم سپاهان شکستی نداشته است و ۲ پیروزی و ۳ تساوی حاصل کار زردپوشان اصفهانی برابر سایپا بوده است.

آمار و ارقام رویارویی‌های دو تیم در لیگ برتر به شرح زیر است:

 

  •  
سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز