احتمال عدم حضور خالد در برابر استقلال

احتمال عدم حضور خالد در برابر استقلال
احتمال عدم حضور خالد در برابر استقلال

خالد شفیعی در ابتدای تمرین روز گذشته سپاهان به نرم دویدن پرداخت اما پس از لحظاتی این تمرین را ترک کرد و راهی رختکن شد.
به گزارش پايگاه خبريهواداران سپاهان  و به نقل از تسنیم ، پس از آنکه سیاوش یزدانی یکی از مدافعان تأثیرگذار سپاهان با دریافت کارت زرد در دیدار با نساجی مازنداران 4 کارته شد، دیدار مقابل استقلال را از دست داد.
خالد شفیعی که در فصل قبل در ذوب‌آهن شاگرد قلعه‌نویی بود، پس از بازگشت این مربی به سپاهان طلایی‌پوش شد تا معضلات خط دفاعی سپاهان را بهبود بخشد.
این بازیکن مستحکم که عملکرد درخشانی در فصل گذشته در ذوب‌آهن از خود به جای گذاشت، در این فصل از رقابت‌ها به جز چند بازی که به صورت فیکس در ترکیب سپاهان حضور داشت به نیمکت‌نشین محض تبدیل شده و با وجود پورقاز و یزدانی کم‌تر به کار گرفته می‌شود.
این بازیکن که از او به عنوان جایگزین سیاوش یزدانی در دیدار مقابل استقلال یاد می‌شود، در ابتدای تمرین روز گذشته سپاهان حضور داشت و به نرم دویدن پرداخت اما پس از لحظاتی این تمرین را ترک کرد و راهی رختکن شد.
به نظر می‌رسد این بازیکن دچار مصدومیت باشد تا قلعه‌نویی برای انتخاب جایگزین یزدانی با چالش جدیدی روبه‌رو شود.
این در حالی است که سپاهانی‌ها در میانه فصل مهدی‌زاده مدافع فصل گذشته تراکتورسازی را به خدمت گرفته‌اند که در صورت غیبت شفیعی در دیدار مقابل استقلال به نظر می‌رسد سرمربی طلایی‌پوشان از این بازیکن در قلب خط دفاعی سپاهان استفاده کند.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز