امیر قلعه نویی: سپاهان در حال تدوین یک سند چشم انداز خیلی خوبی می باشد

امیر قلعه نویی: سپاهان در حال تدوین یک سند چشم انداز خیلی خوبی می باشد
امیر قلعه نویی: سپاهان در حال تدوین یک سند چشم انداز خیلی خوبی می باشد

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان  امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر ماشین سازی تبریز سخنان خود را با اعلام خوشحالی از شروع دوباره لیگ و دیدارمجدد با اصحاب رسانه و تشکر از آنان به خاطر فصل قبل شروع کرد. 

وی ضمن تبریک به اقای خطیبی توضیح داد: او یک مربی جوان است که انگیزه های خودش را دارد.  هر چند جای خیلی ها در لیگ خالی است. مثل آقای دایی، آقای علی کریمی، آقای مجید جلالی، استاد فیروز کریمی و خود آقای خداداد و افراد دیگر. به هر حال آقای خطیبی آمده و تیمی خوب، جوان و سخت کوش دارد.

سرمربی تیم سپاهان در رابطه با بازی فردا گفت: ما  بازی ماشین سازی  با استقلال را آنالیز کردیم. تیم ماشین سازی هدف اولش گل نخوردن است. ما در سه چهار روز گذشته، با اینکه زمانمان کم بود و فکر می کردیم بازی روز جمعه برگزار می شود، فقط توانستیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. ما با آن فشار نیاز به دو روز ریکاوری داشتیم و دو سه روز هم ریکاوری کردیم. امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و هواداران از این بازی لذت ببرند.

امیر قلعه نویی از بازگشت استنلی به لیست هجده نفره خبر داد و درباره او گفت : استنلی بازیکن خوبی است. خودش هم تلاش زیادی کرده و هم به تمرین علاقه دارد و هم  به بازی کردن و در تلاش است تا خودش را به شرایط ایده آل برساند. اما اینکه فردا بازی کند یا نه امشب تصمیم گیری می شود.وی همچنین گفت :ما یک یار دیگر می خواستیم بگیریم که نشد ولی با همین وضعیت هم خیلی خوب هستیم. امیدواریم هفته به هفته بهتر و هماهنگ تر شویم و یک جای خالی هم برای نیم فصل داریم.

سرمربی طلایی پوشان درباره عدم حضور  امید ابراهیمی در سپاهان  گفت: به هرحال ما به دنبال جذب دو امید بودیم که تنها یکی از آنها را توانستیم جذب کنیم. من عادت ندارم با بازیکنی صحبت کنم و یا خدایی ناکرده در قرارداد وی وارد شوم اما دوستان که با امید ابراهیمی صحبت کردند می گویند او اعلام کرده خودش می خواهد که در قطر بماند. به هرحال وقتی خودش این علاقه را دارد طبیعی است که دیگر پیگیری نکنیم ولی خب ما دوست داشتیم او را جذب کنیم.


امیر قلعه نویی ضمن اشاره به چمن ورزشگاه نقش جهان که باعث مشکلاتی در فصل قبل شده بود گفت: برای حل مشکل به صورت اساسی  چمن ورزشگاه باید به طور کلی عوض شود. سپس به تمجید ازمدیر عامل سپاهان پرداخت و گفت :  واقعا اگر بعد از انقلاب بخواهیم یک مدیری را نام ببریم که همه شرایط مدیریت را داشته باشد، آقای تابش این شاخصه ها را دارد و واقعا همه جوانب یک قضیه را می سنجد. چون خودش فوتبالیست بوده است و تحصیلات عالیه هم دارد. مربی این تیم بوده است. به هر حال ایشان مراحل مختلف را تجربه کرده و بهتر از مدیران غیرفوتبالی موضوعات فوتبالی را می فهمد.

ایشان در آخرخبر از یک سند چشم اندازدر باشگاه سپاهان داد و گفت این سند چشم انداز چیز جدیدی در ایران است.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز