برد پرگل سپاهان در خارج از خانه/ ذوب‌آهن در خانه شکست خورد

برد پرگل سپاهان در خارج از خانه/ ذوب‌آهن در خانه شکست خورد
برد پرگل سپاهان در خارج از خانه/ ذوب‌آهن در خانه شکست خورد

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان با پیروزی پر گل سپاهان در خارج از خانه و شکست ذوب‌آهن در فولادشهر همراه بود.

 

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از  ایسنا-منطقه اصفهان، هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور با انجام 6 دیدار پیگیری شد. در فولادشهر اصفهان تیم ذوب‌آهن در یکی از دیدارهای مهم این هفته میزبان تیم راه یاب ملل مریوان بود که در پایان تن به شکست 2 بریک داد، فروغ موری برای ذوب‌آهن و فاطمه مخدومی برای راه یاب گلزنی کردند. ذوبی‌ها با این شکست جایگاه چهارم را به حریف خود تقدیم کردند و خود به رده پنجم سقوط کردند.

سپاهانی‌ها که با اتوبوس جدید باشگاه راهی شیراز شده بودند در دیداری پر گل توانستند زاگرس شیراز را مغلوب کنند، میترا نظری در دقیقه 19، مرضیه نیکخواه 60، الهام فرهمند 65 و هاجر دباغی 70 و 75 برای طلایی پوشان در این دیدار گلزنی کردند تا سپاهان 5 بر صفر پیروز این میدان شود.

ملوان بندر انزلی که به نظر می‌رسد کمی از بحران مالی فاصله گرفته با تک‌گل افسانه اقبال میزبانش پارس جنوبی بوشهر را شکست داد، شهرداری سیرجان نیز در پرگل‌ترین دیدار این هفته 9 بر صفر با گل های افسانه چتر نور، شبنم بهشت و ملیکا متولی سپیدار قائمشهر را تن به شکست داد، پالایش گاز ایلام 5 برصفر آذرخش تهران را از پیش رو برداشت و شهرداری بم صدرنشین نیز در دیگر دیدار پر گل هفته بیستم با گل‌های زهرا قنبری، بهناز طاهرخانی و زهرا کوهستانی، همیاری ارومیه را شکست داد.

در پایان هفته بیستم زهرا قنبری از شهرداری بم با 50 گل با اختلاف در صدر گلزنان قرار دارد، هاجر دباغی از سپاهان با 32 گل و سارا قمی با 30 گل از ملوان در رده‌های بعدی قرار دارند.

در جدول رده‌بندی نیز شهرداری بم با 58 امتیاز همچنان صدرنشین است، شهرداری سیرجان با 51 امتیاز در رده دوم قرار دارد و تیم‌های سپاهان با 46، راه یاب ملل مریوان با 39 و ذوب‌آهن با 37 امتیاز رده‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز