تابش در مجمع فدراسیون فوتبال: سپاهان علی اصغری بازی نمی‌کند

تابش در مجمع فدراسیون فوتبال: سپاهان علی اصغری بازی نمی‌کند
تابش در مجمع فدراسیون فوتبال: سپاهان علی اصغری بازی نمی‌کند

به گزارش سپاهان اف سی مدیرعامل باشگاه سپاهان بعد از ظهر یک‌شنبه در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال درباره مباحث مطرح شده در این جلسه گفت :  تا این‌جای کار از تبلیغات محیطی 400 میلیون تومان دریافت کرده‌ایم ولی هنوز ازین تبلیغات رضایت نداریم 

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره بیانیه‌های این باشگاه اظهار کرد: 

ما به دلایل موجه‌ای که داشتیم بیانیه ارسال کردیم ولی بعد از ما، باشگاه‌های دیگر ۶۰ تا بیانیه دادند و به مکرر بیانیه دادند ما مدتی است که دیگر بیانیه ندادیم.
او درباره سکوت امیر قلعه‌نویی در نشست‌های خبری و حضور نداشتن او در نشست‌ها گفت: این را باید از امیر قلعه‌نویی سوال کنید. ما با ایشان صحبت می‌کنیم تا هفته دیگر صحبت‌های خودشان را انجام دهند.

تابش درباره تبانی احتمالی در لیگ‌ برتر گفت: من الان درباره این مساله صحبت نمی‌کنم. من قضاوت نمی‌کنم. امیدوارم این‌طور نباشد.

امیدوارم که با همین روش علی اصغری بتوانیم قهرمان ایران و آسیا بشویم
او درباره این که سپاهان فوتبال علی اصغری را در دستور کار خود قرار می‌دهد گفت: من این مساله را قبول ندارم. سپاهان علی اصغری بازی نمی‌کند و در هر بازی روش خودش مشخص است. این را کسانی می‌گویند که با ما مشکل دارند. حالا امیدوارم که با همین روش علی اصغری بتوانیم قهرمان ایران و آسیا بشویم. البته نمی‌گویم می‌شویم. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. چون اگر کسی بگوید من قهرمان می‌شوم چیزی از فوتبال نمی‌داند.
مدیرعامل سپاهان درباره این که تیم‌های اصفهانی از دولت به طور نیمه مستقیم پول دریافت می‌کند گفت: اینطور نیست. فولاد مبارکه یک بخش خصوصی است و به عنوان اسپانسر به ما کمک می‌کند و فکر می‌کنم ۹۰ درصد باشگاه‌های ایران چنین وضعیتی را دارند.

رحمان احمدی برای ما قابل احترام است

تابش درباره بازگشت رحمان احمدی به سپاهان گفت: بعید می‌دانم چون ما در حال حاضر چند دروازه‌بان خوب و آینده‌دار داریم و یکی از آن‌ها دروازه‌بان تیم ملی امید است و یکی از آن‌ها دروازه‌بان تیم ملی جوانان است و دو متر هم قد دارند! باید میدان را به جوانان بدهیم. اما رحمان احمدی برای ما قابل احترام است.
تابش در پاسخ به این سوال که گزارش‌های مالی در مجمع راضی کننده بود گفت: صرفا گزارش مالی بود و عملکرد مالی فدراسیونگزارش شد. اما ما هنوز از تبلیغات محیطی رضایت نداریم. ما چهار سال پیش شاید میلیاردی از این مساله درآمد داشتیم ولی الان 10 بازی تا پایان لیگ، زیر ۴۰۰ میلیون به سپاهان داده شده است. امیدوارم که جبران شود.
او در پایان گفت: کل مجمع شفافیت مالی ارائه شده را پذیرفتند.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز