ترکیب احتمالی سپاهان مقابل تراکتورسازی با یک ابهام

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل تراکتورسازی با یک ابهام
ترکیب احتمالی سپاهان مقابل تراکتورسازی با یک ابهام

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از ایمنا ، امیرقلعه نویی به غیر از یک تغییر که چاره ای جز ایجاد آن ندارد، قصدی برای تغییر ترکیب تیمش نخواهد داشت چراکه در دو بازی گذشته با پیروزی از زمین خارج شده است.

سپاهان نیم فصل دوم را با تساوی در آبادان آغاز کرد؛ نتیجه ای که مطابق میل امیرقلعه نویی و شاگردانش نبود، اما آنها در ادامه با دو پیروزی برابر سپیدرود و پیکان روند خوبی پیدا کردند.

در دیدار برابر سپیدرود امیرقلعه نویی یک تغییر در بخش میانی زمین ایجاد کرد ولی چون بازخورد مثبتی نداشت، در نیمه دوم آن را اصلاح کرد؛ این تغییر خروج مسلمان و ورود مهرداد محمدی بود.

با این وصف به نظر می رسد مانند سه دیدار گذشته امیرقلعه نویی از همان نفراتی استفاده کند که در سه بازی ابتدایی نیم فصل آنها را در ترکیب اصلی دیده ایم؛ مگر اینکه سرمربی سابق تراکتورسازی قصد غافلگیر کردن لیکنز را داشته باشد.

در غیر این صورت پیام نیازمند مانند گذشته دروازه بان اصلی تیم خواهد بود و برای ثبت دهمین کلین شیت تلاش می کند؛ در خط دفاعی سیاوش یزدانی و عزت پورقاز خط دفاعی را تشکیل خواهند داد و محمد ایران پوریان هم مدافع راست تیم خواهد بود.

اما مهم ترین تصمیم امیرقلعه نویی برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی، انتخاب جایگزین سعید آقایی است که در این مسابقه محروم است. استفاده از حسن جعفری و مهرداد محمدی در پست غیرتخصصی دور از ذهن نیست ولی به نظر می رسد محتمل ترین انتخاب، حضور محمدرضا مهدی زاده باشد که قابلیت بازی در پست دفاع چپ را هم دارد و در واقع یکی از دلایل خرید او پر کردن جای آقایی در روزهای محرومیت و مصدومیت بوده است.

در خط میانی مانند گذشته مهدی کیانی، کومان و شهباززاده بازی خواهند کرد و سه بازیکن خط هجومی هم علی قربانی، مهرداد محمدی و استنلی کی روش خواهند بود.

سپاهان معمولا در بازی های این فصل با ترکیب ۳-۳-۴ به میدان می رود؛ اتخاذ این سیستم به امیرقلعه نویی و همکارانش این آزادی عمل را می دهد تا استراتژی های مختلف تدافعی و تهاجمی را در قالب همین سیستم با توجه به نفراتی که در اختیار دارند، پیاده کنند.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل تراکتورسازی:

پیام نیازمند- محمدرضا مهدی زاده، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی، علی قربانی و استنلی کی روش.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز