تکسیرا : به بزرگی و بازی بهتر تراکتورسازی باختیم

تکسیرا : به بزرگی و بازی بهتر تراکتورسازی باختیم
تکسیرا : به بزرگی و بازی بهتر تراکتورسازی باختیم

به گزارش سپاعان اف سی به نقل از ایمنا میگوئل تکسیرا عصر جمعه در جمع خبرنگاران افزود: هر دو تیم بازی خیلی سختی انجام دادند و می دانستیم در حضور هواداران پرشور تراکتورسازی بازی کردن سخت است.

وی خاطر نشان کرد: به رغم اینکه بازی را از نیمه حریف پرس کرده بودیم تا خلق موقعیت کنیم متاسفانه نتوانستیم از تک موقعیت های خود استفاده کنیم و بازی امروز مقابل تراکتورسای را از دست دادیم.

مربی تیم سپاهان یادآور شد: بازیکنانی داشتیم که مقابل تراکتورسازی در حد و اندازه خودشان بازی نکردند و در نیمه اول روی یک ضربه ایستگاهی گل اول را دریافت کردیم و در این نیمه موقعیت دیگری برای تیم ها ایجاد نشد.

تکسیرا با انتقاد از داور بازی عنوان کرد: این اولین باری نبود که این داور برای ما داوری می کرد و نمی دانم خطاهایی که علیه ما گرفت واقعا خطا بود یا نه؟

وی با مطرح کردن این سوال که آیا داور این بازی، داور اختصاصی تراکتورسازی است؟ گفت: خیلی سخت است که بعد از دریافت دو گل نتیجه بازی را تغییر داد ولی تا دقیقه ۹۰ بازی، سپاهان برای گلزنی جنگید.

تیم سپاهان اولین شکست فصل را امروز مقابل تراکتورسازان پذیرا شد تا با ۳۸ امتیاز و یک بازی کمتر به رده سوم جدول سقوط کند و تراکتورسازی با ۳۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در رده پنجم باقی بماند.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز