تکسیرا : علی محمدی و ایران پوریان را برای این بازی نداریم

تکسیرا : علی محمدی و ایران پوریان را برای این بازی نداریم
تکسیرا : علی محمدی و ایران پوریان را برای این بازی نداریم

به گزارش سپاهان اف سی به گزارش خبرنگار ایمنا ، میگوئل تکسیرا،  در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم در چهارچوب هفنه بیست و یکم لیگ برتر، اظهار کرد: تنها تیمی که این فصل از داوری‌ها ضرر کرده ما بودیم، سکوت قلعه‌نویی بسیار معنادار دارد. شما باهوش هستید و معنای سکوت قلعه‌نویی را متوجه می‌شوید. ما همه کار کردیم که این اتفاقات نیفتد. من سه سال است که با امیر کار می‌کنم؛  کسی که عاشق فوتبال و تیمش است هیچ وقت اتفاق‌هایی که امسال برایش افتاده را جایی ندیده‌ایم،  مربی که گذشته درخشانی دارد باید مورد احترام باشد.

تکسیرا افزود: امیدوارم دیگر این اتفاقات نیفتد. اتفاقاتی که تنها به ضرر تیم و هواداران سپاهان است. من از قلعه‌نویی خواهش کردم به خاطر لیاقت باشگاه و مردم همیشه در فوتبال حضور داشته باشد.  

وی با بیان اینکه از خدا می‌خواهم مشکلات حل شود، ادامه داد: بازی سختی پیش‌رو داریم. پارس جنوبی جم دو سال گذشته خوبی داشته است و از کناره‌های زمین خوب بازی می‌کند؛ازیکنان ما دوست دارند به جایگاه خود برگردند پس برای رسیدن به این مهم می‌جنگند.

مربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: ما گزینه‌ها و بازیکنان خوبی داریم که خالد شفیعی هم یکی از آن‌ها است؛ امیرخان برای هر بازی بهترین‌ها را انتخاب می‌کند که یکی از دلایل قوت تیم ما همین موضوع است.

وی خاطرنشان کرد: محمد ابراهیمی در اردوی ترکیه مصدوم شد اما خوشبختانه ریکاوری خوبی داشته و برای بازی هفته آینده در ترکیب تیم خواهد بود.  ایران‌پوریان بعد از بازی با تراکتورسازی و جلال محمدی در تمرین روز گذشته مصدوم شده است که تا دو یا سه هفته آتی این بازیکن را نداریم.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز