جریمه نقدی سپاهان

جریمه نقدی سپاهان
جریمه نقدی سپاهان

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های سپاهان اصفهان و ذوب‌آهن اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک به داخل زمین رخ داد. تیم سپاهان به همین خاطر به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های پدیده شهر خودرو و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر برگزار و از سوی ساکت الهامی، مربی تیم پدیده شهر خودرو تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که سبب اخراج وی شد، رخ داد. وی به همین خاطر به توبیخ کتبی محکوم شد.

صالح الماسی، تدارکات تیم پارس جنوبی جم نیز به دلیل اعتراض به داور اخراج شد. وی نیز به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم پدیده شهر خودرو هم به دلیل تخلفات تماشاگرانش و اهانت به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و استقلال جنوب تهران از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی جدید افسری، سرپرست تیم گل‌گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر درگیری با سرمربی تیم مقابل رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی به همین دلیل به توبیخ کتبی محکوم شد.

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم استقلال جنوب تهران هم به دلیل درگیری با سرپرست تیم مقابل که منجر به اخراجش شد به توبیخ کتبی محکوم  شد.

تیم گل‌گهر سیرجان نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور به ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین رسول زمانی از اعضای کادر فنی تیم گل‌گهر سیرجان پس از پایان مسابقه و ورود به زمین و اهانت به کمک داور اول به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز