سعید مظفری :‌پنالتی پدیده درست نبود

سعید مظفری :‌پنالتی پدیده درست نبود
سعید مظفری :‌پنالتی پدیده درست نبود

به گزارش سپاهان اف سی ، هفته بیست و نهم لیگ برتر در اوج حساسیت با انجام هشت بازی همزمان برگزار شد و به نظر می رسد در دو بازی اشتباهاتی تاثیرگذار از  سوی داوران وجود داشته است. در این وصف می توان گفت اگر فغانی و اکبریان در تصمیماتشان اشتباه کرده باشند آن وقت شاید سرنوشت قهرمانی نیز در نهایت تحت تاثیر همین اشتباهات قرار بگیرد.


در روزی که مدعیان قهرمانی با برد می توانستند به خوشبختی یک قدم نزدیک شوند همه مساوی کردند هرچند سعید مظفری زاده کارشناس داوری معتقد است که در دوبازی از مسابقات مدعیان دو اشتباه تاثیرگذار داوری رخ داده است و این یعنی ممکن است در نهایت قهرمانی تحت تاثیر این اشتباهات رقم بخورد. اگر پنالتی که برای پدیده گرفته شد نادرست و گل استقلال درست بوده باشد آن وقت دو اشتباه داوری دستکم امید یک تیم را برای قهرمانی کاملا از بین برده است.

 علیرضا فغانی در مشهد برای بازی پدیده و سپاهان را با آن پنالتی عجیب سوت زد ، سعید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران درباره قضاوت ها و صحنه های حساس بازی  امروز گفت:« تا آنجایی که توانستیم مسابقات را تماشا کنیم به خصوص در دیدارهای حساس می توانم بگویم به غیر از دو مورد اکثر تصمیمات درست بودند.»

او افزود:« در بازی پدیده و سپاهان داور مسابقه  خطای مدافع سپاهان را روی مهاجم پدیده اعلام کرد که به نظر من در این صحنه مدافع سپاهان توپ بازیکن پدیده را به کرنر زد و داور به اشتباه پنالتی اعلام کرد.»

به این ترتیب علیرضا فغانی اینبار هم با اشتباه تاثیر گذار خود باعث شد شانس قهرمانی سپاهان کمتر شود . پیش ازین قلعه نوعی نسبت به قضاوت های فغانی اعتراضات شدیدی انجام داده بود که با محرومیت کمیته اخلاق روبرو شد.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز