سپاهان ، واقعیت پیش رو

سپاهان ، واقعیت پیش رو
سپاهان ، واقعیت پیش رو

بازی دیروز تراکتور و پیکان بر خلاف نظر عده ای از دوستان بیشترین سود را برای پرسپولیس داشت. آنها حالا با خیال راحت ترو استرس کمتری  در مقابل سپاهان قرار گرفته و امید به کسب نتیجه مناسب دارند. 
اینکه با توجه با بازی خوب تیم برابر سایپا خود را از حالا برنده بازی با پرسپولیس بدانیم و سودای قهرمانی درسر داشته باشیم کمی از واقعیت دور است .
درست است که آخرین قهرمانی سپاهان به شکلی کاملا دراماتیک شکل گرفته و این فصل نیز هواداران در انتظار پایانی خوش برای تیم هستند، اما شرایط این چهار بازی آخر کفه ترازو را به سمت سرخ پوشان پایتخت می برد. 
با بررسی بازی های پیش رو، تنها پیروزی در هر 4 مسابقه باقی مانده و عدم نتیجه گیری دیگر مدعیان هست که قهرمانی را در دسترس سپاهان قرار میدهد. امری که اتفاق افتادنش با توجه واقعیت موجود احتمال کمی دارد. 
تیم ما متاسفانه در بازی های رودررو با تیم های مدعی نتوانست امتیاز لازم را کسب کند واز سویی دیگر با از دست دادن چند امتیاز در بازی های راحت تر، شرایط خودش را در جدول سخت کرد. علت از داوری تا بدشانسی و فنی هر چه بود گذشت. 
آنچه در شرایط فعلی مهم و قابل توجه می باشد ،تمرکز بر روی گرفتن سهمیه از طریق لیگ یا جام حذفی می باشد. هر چند قهرمانی هم دور از دسترس نیست ،اما نباید عاملی برای ایجاد فشار واسترس بر روی تیم و کادر فنی باشد تا خدایی نکرده این مهم نیز از دست برود.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز