سپاهان و امید به کسب چهارمین پیروزی در تهران

سپاهان و امید به کسب چهارمین پیروزی در تهران
سپاهان و امید به کسب چهارمین پیروزی در تهران

 

به گزارش پایگاه خبری هوادرارن سپاهان و به نقل از  "ورزش سه"، سپاهان در شرایطی روز آینده به تهران سفر می کند تا برای دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس آماده شود که در سه سفر گذشته با سه امتیاز شیرین تهران را ترک کرده است.


اولین حضور شاگردان امیرقلعه نویی به دیدار برابر استقلال در هفته دهم رقابت ها بازمی گردد که آنها با تک گل استنلی کی روش موفق شدند با پیروزی از استادیوم آزادی خارج شوند.


دو حضور دیگر سپاهان در تهران به دیدار برابر دو تیم پیکان و سایپا باز می گردد که هر دو طی نیم فصل دوم برگزار شده است. طلایی پوشان در هفته سوم رقابت ها و پس از اینکه مدت ها مقابل پیکان در کسب پیروزی ناکام بودند، توانستند با گل سیاوش یزدانی برابر این تیم به برتری برسند و هفته گذشته هم یکی دیگر از بازی های پر گل لیگ را رقم زدند و با نتیجه 5 بر 2 مقابل سایپا پیروز شدند.


روز آینده سپاهان برای چهارمین مرتبه پا به تهران می گذارد و برای دیداری آماده می شود که برانکو از آن به عنوان فینال لیگ یاد کرده است. بی شک امیر قلعه نویی و شاگردانش با توجه به فاصله 5 امتیازی و اینکه پس از برگزاری این مسابقه تنها سه دیدار تا پایان لیگ باقی خواهد ماند، به دنبال پیروزی هستند تا راه خود برای تکرار قهرمانی نیم فصل را هموارتر کنند.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز