شلیک های 3 امتیازی بر قلب سرخ

شلیک های 3 امتیازی بر قلب سرخ
شلیک های 3 امتیازی بر قلب سرخ

در روزی که همه نگاه ها به بالاو گلزنی آسمانخراش سپاهان بود، یک شلیک دیدنی با پای چپ غیر تخصصی توسط استنلی قفل دروازه پرسپولیس را باز کرده و زمینه ساز گرفتن 3 امتیاز شیرین از آزادی شد.

به گزارش پایگاه خبری هوادران سپاهان،جمعه پنجم شهریور ماه  طلایی پوشان سرانجام بعد از چهار سال موفق به شکست پرسپولیس شدند. این بازی که به نوعی الکلاسیکوی ایرانی نیز محسوب می شود با حساسیت فراوانی برای هر دو تیم همراه بود. 24 ساعت قبل از بازی سعید آقایی بدلیل آنچه تحریک تماشاگران پرسپولیس به خاطر عوض کردن عکس پروفایل اینستاگرامش خوانده شد،توسط کمیته انظباطی محروم گردید. این حکم که در زمان بسیار کوتاهی صادر شد،واکنش های بسیاری در هواداران سپاهان و تیم های دیگر بوجود آورد. 

بازی در نیمه اول چنگی به دل نزد و بیشتر شاهد بازی درگیرانه و تاکتیکی دو تیم بودیم.بهترین موقعیت سپاهان توسط شوت کیروس بوجود آمد که با دفع زیبای بیرانوند همراه شد. سرخ پوشان نیزدرچند موقعیت فرصت گلزنی داشتند که با واکنش های نیازمند راهی به دروازه سپاهان پیدا نکردند. بهترین فرصت های این تیم توسط شوت های علیپور و براندو در محوطه جریمه از دست رفت. 

 در نیمه دوم اما هر چه به پایان بازی نزدیکتر می شدیم،  تیم سپاهان جسارت بیشتری به خرج داد در دقیقه 64 و روی یک ضربه ایستگاهی سپاهان می توانست توسط امید نورافکن هافبک درخشان این روزهایش به گل برسد که با واکنش عالی بیرانوند همراه شد .سرانجام در دقیقه هشتاد و روی یک شلیک سهمگین غیر قابل مهار در پشت محوطه جریمه و توسط کیروس استنلی سپاهان  به گل اول  رسید. سرخ پوشان پایتخت هنوز در شوک این گل زیبا به سر می بردند که چهار دقیقه بعد، باز هم روی حرکت زیبای محمد محبی و شوت زیبای او از زاویه بسته دروازه علی بیرانوند را برای بار دوم باز شده دیدند. در ادامه حملات پرسپولیسی ها برای جبران گل ها بی نتیجه بود و زردپوشان نصف جهان سرانجام بعد از چهار سال، موفق به شکست سرخ پوشان پایتخت شده و به صدر جدول لیگ برتر صعود کردند. 

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز