قلعه نوعی:سپاهان و پدیده معادلات آقایان را بر هم زدند/ نمی‌‎خواهم خودم را به سپاهان تحمیل کنم

قلعه نوعی:سپاهان و پدیده معادلات آقایان را بر هم زدند/ نمی‌‎خواهم خودم را به سپاهان تحمیل کنم
قلعه نوعی:سپاهان و پدیده معادلات آقایان را بر هم زدند/ نمی‌‎خواهم خودم را به سپاهان تحمیل کنم

به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر قلعه‌نویی عصر امروز ددر نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال خوزستان درهفته پایانی لیگ برتر فوتبال، با بیان اینکه از همه کسانی که در فصل جاری به فوتبال ایران با نیت خدایی کار کرده‌اند، تشکر می‌کنم، اظهار کرد: حاصل یک سال تلاش ما فردا است و یکسال زحمت کشیده‌ایم برای همچین روزی، با همه مشکلات در جایگاه امروز قرار داریم.

وی افزود: بازی بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان داریم و با انگیزه‌ای که جلوی همه داشته‌ایم جلوی استقلال بازی کنیم. باید از همه تشکر کنم، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، کارگران و هیئت مدیره و همچنین بازیکنان که توانستیم با تلاش آنها جایگاه خوب و با عزت برای سپاهان به وجود آوریم.

قلعه نویی با بیان اینکه جمعیت هوادارانی که به بازی سپاهان می آیند بسیار زیاد شده است، افزود:  جمعیت در بازی تراکتور و سپاهان از تراکتور و پرسپولیس بیشتر بود. امیدوارم با یک بازی خوب سومی را بگیریم، در فوتبال اتفاق افتاده است که همه معادلات تغییر کند و جام عوض شود.

وی با بیان اینکه سال خوبی برای سپاهان بوده است، تصریح کرد: از لحاظ بودجه ۵ جدول بودیم و اگر به تیم سپاهان حب و بغض نبود با اختلاف صدر نشین می شدیم. بازیکنان ما از جان مایه گذاشته بودند، در عید نوروز ۲۴ ساعت تعطیل بودند و ۶ فرودین برای ما بازی گذاشتند. سپاهان و پدیده معادلات آقایان را بر هم زدند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا قلعه نویی فصل آینده در سپاهان می ماند یا خیر؟ خاطرنشان کرد: گزینه اول و دوم و سوم قلعه نویی سپاهان است؛ باید بستر و شرایط فراهم شود و سال آینده شاخص ها تغییر می کند که امیدوارم سران باشگاه با آن موافقت کنند و با همه وجود دوست دارم در سپاهان بمانم. هرسال در دیگر تیم ها نهال درست می کنیم و کسان دیگه استفاده می کنند؛  دوست دارم دارم برای یک بار نهالی که میکارم را خودم  استفاده کنم.

وی ادامه داد: من آدم حرفه ای هستم و سران سپاهان می توانید با گزینه های دیگری صحبت کنند؛ هیچ تیمی با من صحبت نکرده است و امیدوارم سال آینده اصفهان باشم؛ نمی خواهم خودم را تحمیل باشگاه کنم و اگر دوست داشتند قلعه نویی در اصفهان می ماند.

قلعه نویی در خصوص پیشنهاد سازمان لیگ به باشگاه ها در خصوص خرید بازیکن خارجی با توجه به شرایط ارز در کشور، گفت: سپاهان کمترین و با کیفیت ترین بازیکنان خارجی را دارد، امیدوارم که شرایط اقتصادی برای همه مردم بهبود پیدا کند. تصمیم آبکی گرفتند؛ نمی شود که از بازیکنان و مربیان خارجی استفاده نکرد؛ سازمان لیگ چند سال پیش قانون سقف قرار داد را مطرح کرد که شکست خورد و به جای اینکه قمت ها را پایین نگه دارد، بالا برد.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز