قلعه نویی : این باخت مربوط به من است و نه کس دیگر

قلعه نویی : این باخت مربوط به من است و نه کس دیگر
قلعه نویی : این باخت مربوط به من است و نه کس دیگر

قلعه نویی: سپاهان به امیر قلعه‌ نویی باخت!

سرمربی سپاهان بعد از بازی با استقلال مسئولیت باخت را بر عهده گرفت و اعلام کرد بهترین نمایش برای تیمش بوده است.

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان و به نقل از "ورزش‌سه"،  امیر قلعه نویی بعد از باخت مقابل استقلال در حالی که بسیار ناراحت به نظر می‌رسید مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: از طرفداران خوبمان معذرت خواهی می‌کنم و مسئولیت باخت بر عهده من است. از تمامی بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که خیلی زحمت می‌کشند. اما در فوتبال چیزی به نام عدالت وجود ندارد. اگر خوب بازی نکنید و موقعیت‌ها را از دست بدهید تنبیه می‌شوید. من فکر می‌کنم بعد توقف 7 دقیقه‌ای شیرازه تیم ما از هم پاچید. واقعا هم جای تعجب دارد؛ تیم خوب بازی می‌کند و تماشاچی می‌آید هفت دقیقه بازی را نگه داشتند و تمرکز ما از بین رفت. در مجموع به استقلال تبریک می‌گویم و به بچه‌ها خدا قوت می‌گویم که فوتبال خوبی بازی کردند. باز هم می‌گویم فوتبال چیزی به نام عدالت نمی‌شناسد. مسابقه تا دقیقه 85 دست ما بود. این برد مبارکشان باشد.

 

*این باخت به من مربوط است نه کس دیگری!
ما یک هافبک بیرون آوردیم و فوروارد اضافه کردیم. ما دنبال سه امتیاز بودیم و بعد از سجاد، کومان هم موقعیت داشت که گل بزند اما نشد. بعد از آن خالد هم موقعیت داشت. قبل از اینکه بازی متوقف شود و شرایط تیم به هم ریخت. سپاهان در نیمه اول و دوم خیلی خوب بازی کرد و بر روی یک اشتباه باختیم. بازیکن باید توپ را بردارد و رو به جلو برود اما پاس در میانه زمین می‌دهد. برای همه بازیکنان اتفاق می‌افتد. اما این باخت به امیر قلعه نویی برمی‌گردد نه کسی دیگر.

 

*همه تعویض‌های من دلیل داشت
علی قربانی مصدوم شد و تعویضش کردیم. مهرداد هم در نیمه دوم افت داشت و ما لطمه می‌خوردیم. در ضمن او کارت زرد هم داشت و ممکن بود ده نفره بشویم.  

 


*به ما سکته تاکتیکی دادند!
فکر و ذکر ما در حال حاضر بازی با سایپا است. به هیچ چیز جز بازی با سایپا فکر نمی‌کنیم. باید بچه‌ها را ریکاوری کنیم و فوتبال که آخر زندگی نیست. تیم‌های بزرگ دنیا می‌بازند و ما هم باختیم. بر خلاف لیاقت ما بود این نتیجه. در نیمه اول و قبل از آن توقف سکته تاکتیکی داشتیم. اما فوتبال عدالت نمی‌شناسد و الان باید به مسابقه بعدی فکر کنیم.
 

 

*سپاهان به امیر قلعه نویی باخت!
داوری بسیاری عالی بود. قبلا هم گفتم و باز هم می‌گویم آقای زاهدی‌فر یکی از بهترین داوران 40 سال اخیر است. داوری عالی بود و در همه صحنه‌ها نزدیک می‌شد. اگر لازم به سرعت بود این کار را انجام می‌داد و اگر مدیریت لازم بود که باز هم انجام می‌داد. از گروه داوری تشکر می‌کنم و می‌گویم ما به خودمان و امیر قلعه نویی باختیم.

 

 

*در 10 دقیقه آخر نمی‌دانم چه شد افت کردیم؟
ما بعد از بازی با پرسپولیس و آن اتفاقی که برای ما افتاد، بچه‌ها اصلا ظرفیت روانی لازم را نداشتند تا بتوانند به مسابقات برگردند. داشتیم برمی گشتیم که اتفاقات بازی با تراکتور رخ داد. بالاخره برخی از بازیکنان ظرفیت روانی مشخصی دارند و در سپاهان این مشکل شد. تیم ما ایجاد موقعیت می‌کند و چرا گل نمی‌شود باید کار کنیم. این بازی که استثنا بود تا دقیقه 80 استقلال نزدیک دروازه ما نشد. اگر هم وقتی تلف می‌شد از طرف آن‌ها بود. در ده دقیقه آخر نمی‌دانم چه شد که تیم افت کرد.
 

 

*جیمی جامپ و گوجه بهانه است، من مقصرم!
آن دو جیمی جامپ وسط حمله ما آمدند و باعث توقف در بازی شدند. آن نارنجک را انداختند. تیم ما فوتبال خوب بازی می‌کند. من دیروز هم اعلام کردم فرهنگ سپاهان پهلوانی است. انرژی خود را برای تشویق تیم خودی بذارند و به تیم حریف احترام بگذارند. ما آمدیم و تماشاچی می‌آید. این‌ها بهانه است و لیاقت داشتیم ببریم. برای باخت هم تنها امیر قلعه نویی مقصر است.

عکس: احمد قورچانی

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز