قلعه نویی: این بازی فینال فینال ها بود

قلعه نویی: این بازی فینال فینال ها بود
قلعه نویی: این بازی فینال فینال ها بود

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر ماشین سازی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها در مورد بازی پاسخ داد.

ماشین سازی در دفاع و حمله خوب بود
خدا را شاکریم که یک سه امتیاز خوب به دست آوردیم. ماشین‌سازی تبریز یکی از تیم‌های با برنامه لیگ است. آن‌ها چه در فاز دفاع و چه در فاز حمله خوب بودند. در دفاع نظم و انضباط خاصی داشتند. به مهاجری هم تبریک می‌گویم.

دو گل زدیم؛ موقعیت های زیادی از دست دادیم
ما در شروع بازی اصلاً خوب نبودیم که شاید به خاطر حساسیت بازی بود. اما بعد از گذشت دقایقی توانستیم بازی را در اختیار بگیریم. می‌دانستیم حریف در مرکز تجمع می‌کند. به همین خاطر حملاتمان را از کناره‌ها طراحی کردیم. دو گل زدیم و چندین و چند موقعیت از دست دادیم.

خوشحالم با وجود فشارها باز هم خوب بودیم
در جایی باید از حداقل فرصت‌ها به گل برسیم اما فرصت‌هایمان از دست می‌رفت. در شرایطی که در اواخر لیگ هستیم نباید فرصت‌ها را به راحتی از دست بدهیم. از تماشاگران ممنونم که امروز آمدند و ما را تشویق کردند. الان لیگ حساس است و خوشحالم با همه مسائل و فشارهای بیرونی امروز خوب بودیم.

این بازی فینال فینال ها بود
سپاهان واقعاً در لیگ مظلوم است. رفتارها را ببینید که چه کار می‌کنند. ما با یک سوم بودجه خیلی از تیم‌ها توانسته‌ایم رتبه دوم را در اختیار داشته باشیم که این دستاورد بزرگی برای سپاهان است. از تک تک بازیکنانم واقعاً ممنونم. ۲۰ سال است که مربی‌گری می‌کنم و این تیم بهترین تیم از نظر معرفتی است. وقتی لب خط هستم می‌بینم رگ بازیکنم به خاطر غیرت بیرون زده است. این بازی فینال فینال‌ها بود که ما در جدول مدعیان قهرمانی باقی ماندیم. ان‌شاءالله دو بازی آینده را هم بتوانیم به نحو احسن انجام دهیم.

رقبای ما بالای 100 میلیارد هزینه کرده اند
وی درباره اینکه آیا اگر تیمش در دو بازی آینده به پیروزی برسد و قهرمان نشود چه اتفاقی رخ می‌دهد، گفت: سپاهان دو سه سال بود که شرایط خوبی نداشت و رقبای ما الان بالای ۱۰۰ میلیارد هزینه کرده‌اند و حمایت‌های بیرونی و داخلی دارند و هر جا می‌روند میزبان هستند. بازیکن و مربی‌شان چندین سال است که در تیم‌شان فعالیت می‌کنند. الان هم اگر شرایط سپاهان را بهبود بخشیدیم لطف خدا و اهل بیت بود.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز