قلعه‌نویی: تا این لحظه هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده

قلعه‌نویی: تا این لحظه هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده
قلعه‌نویی: تا این لحظه هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده

به گزارش سپاهان اف سی ، امیر قلعه‌نویی، اظهار کرد: من این فصل قول قهرمانی ندادم؛ سه تیم در لیگ، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کردند اما سپاهان ۴۰ میلیارد تومان هزینه کرد. استقلال و پرسپولیس مربیانشان دو تا سه سال در تیم‌هایشان حضور داشتند.

وی با بیان اینکه نگاه ما باید به همه تیم‌ها نگاه عدالت‌طلبی باشد، ادامه داد: من اصلاً به مسائل فنی کاری ندارم؛ به پرسپولیس، هوادارانش و برانکو که دوست خوب من است تبریک می‌گویم، او یکی از بهترین‌ مربیان خارجی‌ است که به ایران آمده، به تیم پدیده هم تبریک می‌گویم، آن‌ها یک فوتبال مدرن به نمایش گذاشتند و تنها تیمی بودند که ما را تحت فشار گذاشتند؛ امیدوارم این قهرمانی‌ها باعث دیده نشدن مشکلات فوتبال ما شود.

قلعه‌نویی در این مصاحبه تلویزیونی در مورد شایعه رفتنش به استقلال هم گفت: من واقعیت را می‌گویم، استقلال جزء خاطرات زندگی من است؛ من موقعی در استقلال بودم که شرایط خوبی نداشت و ما با عشق برای این تیم کار کردیم، در آن زمانی که تیم در دسته سوم بود و اسنادش هم موجود است. خیلی‌ها مثل زرینچه در آن زمان به تیم کمک کردند اما خیلی‌ها هم پول‌شان را گرفتند و رفتند؛ تا این لحظه هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده است و من هم تا پایان جام حذفی به تیم دیگری فکر نمی‌کنم.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز