قلعه نویی: نیازمند زحمات یک فصل ما را حفظ کرد

قلعه نویی: نیازمند زحمات یک فصل ما را حفظ کرد
قلعه نویی: نیازمند زحمات یک فصل ما را حفظ کرد

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با پدیده شهرخودرو که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، گفت: باید ابتدا راجع به پدیده شهرخودرو صحبت کنم. باید به فوتبال ایران بابت چنین تیمی تبریک بگویم. باید با اختلاف ۳-۴ گل از این تیم می‌باختیم. در این فصل، هیچ تیمی به اندازه پدیده شهرخودرو به ما فشار نیاورد. هیچ تیمی به اندازه پدیده لایق قهرمانی نبود. به گل‌محمدی و حمیداوی بابت چنین تیمی تبریک می‌گویم.

قلعه‌نویی با ادامه تمجید از عملکرد شاگردان گل محمدی بیان کرد: آرزوی قلبی‌ام این است که پدیده سهمیه آسیایی را بگیرد. به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم. امیدوار بودیم در شهر امام رضا حداقل حرمت ما را حفظ می‌کردند. امروز پیام نیازمند، به اندازه یک فصل زحمات ما را حفظ کرد. به نظرم روی صحنه پنالتی، تصمیم فغانی اشتباه بود. شاید شما چون مشهدی هستید، در مقابل این جمله موضع بگیرید.
سرمربی سپاهان در خصوص شانس تیمش برای قهرمانی گفت: از نظر ما بازی با استقلال خوزستان فینال است و نباید دست کم‌ بگیریم. راجع به بقیه مسائل باید به خدا توکل کنیم. همه تیم‌ها مطمئنم مردانه بازی خواهندکرد و تارتار هم از این قاعده مستثنی نیست.


قلعه نویی حرف هایش را اینگونه خاتمه داد: این جوانان بی‌ادعا و این کادرفنی حق‌شان است که در آسیا حضور داشته‌باشند. امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز