قلعه نویی: هواداران به ورزشگاه بیایند

قلعه نویی: هواداران به ورزشگاه بیایند
قلعه نویی: هواداران به ورزشگاه بیایند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:در بازی قبلی دو امتیاز از دست دادیم ولی لیاقت ما برد بود. تیم های خوزستانی تیم های تکنیکی و هجومی هستند.

به گزارش پایگاه خبری هواداران سپاهان و به نقل از خبرنگار ایمنا، امیر قلعه نویی پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری، اظهار کرد:در بازی قبلی دو امتیاز از دست دادیم ولی لیاقت ما برد بود. تیم های خوزستانی تیم های تکنیکی و هجومی هستند، اما هفته پیش یک حمله روی دروازه ما نشد. اگر نصف موقعیت ها را استفاده می کردیم سه امتیاز را می گرفتیم. از این قضیه خوشحالم که تیم ها در شهر خودشان از ما سه امتیاز می گیرند، خوشحالند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: برای اینکه شرایط ما در جدول بهتر شود برای برد می‌رویم. شرایط تیم بهتر شده و این انتظار را از هواداران دارم که برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند.

وی افزود: در بازی فردا تغییرات بیشتری داریم و با ترکیب هجومی‌تری نسبت به بازی‌های قبل به میدان خواهیم رفت. سید محمدحسین حسینی نیز به جمع ما اضافه شده و از این موضوع نیز خوشحالی هستیم.

قلعه نویی درباره خشونت‌های کیروش استنلی که حاصل آن دو کارت زرد در ۹۰ دقیقه بازی تاکید کرد: در فوتبال ایران وقتی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، مدیران و مربی‌ها چیزهای بدی را به هواداران می‌گویند و انحراف فکری می‌دهند. درباره کیروش نیز همین مسئله است، وقتی می‌بینند با بازیکن از نظر فنی نمی‌توانند رقابت کنند مسائل دیگری را پیش می‌کشند.

سرمربی تیم سپاهان افزود: اگر می‌خواهیم فوتبال رشد کند باید قشنگی‌های فوتبال را ببینیم، اگر بخواهیم بازی جوان‌مردانه را اجرا کنیم باید حرفه‌ای رفتار کرد. همه قوانین فیفا به سمتی می‌رود که گل بیشتر باشد، اما در فوتبال وقتی از روی نیمکت به بازیکنان ما توهین می‌کنند یعنی راه و روش دیگری وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: کیروش قبول کرد که باید خود را کنترل کند و اگر این اتفاق نیافتد او جریمه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز