مهاجری:روز سختی برای سپاهان می سازیم

مهاجری:روز سختی برای سپاهان می سازیم
مهاجری:روز سختی برای سپاهان می سازیم

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از "ورزش سه"، محمدرضا مهاجری به دلیل ساعت پرواز تیم ماشین سازی به کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان نمی رسد ولی خبرنگار ورزش سه در تبریز با مهاجری در مورد بازی فردا صحبت کرده.


سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در مورد این مسابقه می گوید: قطعا بازی مقابل سپاهان که تیم شایسته ای است، تماشاگر خوب دارد، کادر فنی خوب دارد، شهر خوب دارد و جایگاه خوب، کار را برای ما سخت می کند. با این حال در هفته گذشته روی نقاط قوت و ضعف سپاهان کار کردیم و اگر بچه ها تمرکز خوبی داشته باشند، روز سختی برای سپاهان رقم می زنند.

مهاجری ادامه داد: تیم ما نه دغدغه سقوط دارد و نه شانسی برای سهمیه، باید از اعتبار خودش دفاع کند. شاید این بازی برای ما ارزشمند نباشد ولی برای تیم های دیگر که برای سهمیه می جنگند، اهمیت دارد. امیدواریم هر تیمی که شایسته تر است به حقش برسد. باید از موقعیت ها استفاده کنیم.
مهاجری با اشاره به محروم ها و مصدوم های دو تیم بیان کرد: خدا را شکر به غیر از اهل شاخه بقیه بچه ها هستند و انگیزه خوبی دارند. ممنونم از مدیریت که همواره به فکر بچه ها است.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در مورد عملکرد داوری توضیح داد: من بحثم تیم های دیگر نیست. متاسفانه در 5 بازی گذشته در 4 بازی داوران اشتباهاتی داشته اند که در نتایج بازی های ما تاثیر مستقیم داشته اند. این تنها خواسته ما است و امیدوارم شاهد قضاوت خوبی باشیم.

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز