نقی زاده : برای باقی ماندن در بالای جدول تلاش می کنیم

نقی زاده : برای باقی ماندن در بالای جدول تلاش می کنیم
نقی زاده : برای باقی ماندن در بالای جدول تلاش می کنیم

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از خبرنگار ایمنا ، میثم نقی‌زاده پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند و ما در یک فرصت غافلگیر شدیم و گلی را در یافت کردیم. به سپاهان و هواداران این تیم تبریک می‌گویم و امیدوار هستم بتوانند تا پایان فصل نتایج خوبی بگیرند؛ ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتایج خوبی را تا آخرین بازی‌های این فصل به دست آوریم و تیم‌مان بالای جدول باشد.

وی در خصوص داوری این دیدار، افزود: داوری عالی بود، بیژن حیدری از داوران خوب است و  در این دیدار هم خیلی خوب سوت زد، بالاخره فوتبال است.

تقی‌زاده در خصوص ۱۰ نفره شدن تیمش، گفت: با ۱۰ نفره شدن تیم، شرایط کمی سخت شد. سپاهان هم حفظ موقعیت می‌کرد اما در این شرایط باز هم توانستیم یکیف دو موقعیت به دست آوریم امادر هر صورت فوتبال است و باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم بهتر استفاده کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: با تعویض‌هایی که در خلال بازی انجام دادیم قصد داشتیم تیم قوی‌تر شود اما متأسفانه دوباره مصدوم داشتیم.  اخراج یکی از بازیکنان هم به ضرر تیم ما بود.

وی اظهار کرد: از بین تمامی‌تیم‌هایی که در مسابقات لیگ برتر حضور دارند، سه، چهار تیم سرمایه‌گذاری خوبی کرده و بازیکنان خوبی دارند. ما همیشه تلاش کرده‌ایم بالای جدول بمانیم، امسال هم تلاش می‌کنیم که تا پایان فصل بالای جدول بمانیم. کسب سهمیه سخت است ما برای این منه نیز تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز