نوری : اوضاع مالی خوبی نداریم

نوری : اوضاع مالی خوبی نداریم
نوری : اوضاع مالی خوبی نداریم

به گزارش سپاهان اف سی به نقل از خبرنگار ایمنا، محمد نوری پس از شکست مقابل سپاهان در چهارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود،  به باشگاه سپاهان بابت استادیوم خوب و چمن مطلوبی که دارد تبریک می‌گویم؛  واقعا کیفیت بازی را بالا می‌برد.

وی افزود: سپاهان از تنها موقعیتشکه یک ضربه ایستگاهی بود استفاده کرد، ما هم می‌توانستیم برنده شویم ولی تیم سپاهان برنده بود و به آن‌ها تبریک می گویم.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه پیروزی در اصفهان مقابل سپاهان سخت است، تصریح کرد: تیم ما همه تلاشش را کرد، شاید اگر ۱۰ نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم گل خورده را جبران کنیم یا شاید آن صحنه که من توپ را با سر زدم وبه دست بازیکن سپاهان برخورد کرد می‌توانست پنالتی باشد ولی در نهایت سپاهان برنده بازی شد.

نوری در خصوص شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم خاطر نشان کرد: اوضاع مالی خوبی نداریم ولی قول داده‌اند قبل از عید سروسامانی به شرایط مالی تیم دهند؛ تیم ما روی زمین بازی می‌کند استادیوم و چمن با کیفیتی نداریم. امیدوارم مسئولین به فکر باشند و تیم را از این موقعیت خارج کنند.

وی با اشاره به کسب دو قهرمانی در این استادیوم با سپاهان،  تأکید کرد: سپاهان همیشه برای من تیم عزیزی بوده، خاطرات خیلی خوبی در این استادیوم با هواداران سپاهان داشتیم و امیدوارم روز به روز سپاهان بهتر شود

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز