نیازمند: تأخیر در آغاز لیگ، به بازیکنان و تیم آسیب می‌زند

نیازمند: تأخیر در آغاز لیگ، به بازیکنان و تیم آسیب می‌زند
نیازمند: تأخیر در آغاز لیگ، به بازیکنان و تیم آسیب می‌زند

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: باشگاه بر اساس تاریخ دیگری برای آغاز لیگ برتر برنامه‌ریزی کرده بود، اما لیگ با بیش از 20 روز تأخیر آغاز خواهد شد و این موضوع به بازیکنان و تیم آسیب وارد می‌کند.

بهگزارش سپاهان اف سی پیام نیازمند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در خصوص تأخیر در آغاز لیگ‌برتر، اظهار کرد: ای‌کاش زودتر به ما اعلام می‌کردند که قرار است لیگ دیرتر آغاز شود. باشگاه بر اساس تاریخ دیگری برنامه‌ریزی کرده است و اکنون در شرایط مسابقه هستیم، اما لیگ با بیش از 20 روز تأخیر آغاز خواهد شد. 

وی ادامه داد: این موضوع به بازیکنان و تیم آسیب وارد می‌کند. اگر هر مشکلی اعم از زیرساخت ورزشگاه‌ها وجود داشت، باید زودتر اعلام می‌کردند تا تیم بهتر برنامه‌ریزی کنیم تا آسیبی پیدا نکنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان درباره شرایط تیمش گفت: شرایط تیم عالی است و نقاط ضعف سال گذشته با جذب بازیکن و تغییراتی که اعمال شده است، نویدبخش روزها و فصل خوبی برای سپاهان است.

نیازمند در خصوص تمدید قرارداد خود با سپاهان، خاطرنشان کرد: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد داشتم که با تمدید یک‌ساله آن، 2 سال دیگر در خدمت این تیم خواهم بود.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز