پدیده لیگ هجدهم قربانی انتخابهای رنگی

پدیده لیگ هجدهم قربانی انتخابهای رنگی
پدیده لیگ هجدهم قربانی انتخابهای رنگی

در جریان مراسم انتخاب بهترین های لیگ هجدهم عنوان پدیده لیگ به الهیار صیاد منش رسید ، برای این عنوان بازیکنان نظیر بلبلی از استقلال و محمد کریمی از سپاهان و محمد نادری از پرسپولیس هم کاندید بودند .

به گزارش سپاهان اف سی ، الهیار صیاد منش  فصل گذشته در سن هجده سالگی همراه سایپا در لیگ برتر درخشید و استقلال تهران خیلی زود برای جذب این بازیکن اقدام کردند .

در طول فصل صیاد منش در مدت زمان حضور در ترکیب آبی پوشان عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت که همین عملکرد بهمراه درخشش صیاد منش در لباس تیم ملی باعث شد در پایان فصل شاهد یک انتقل جذاب در لیگ کشورمان باشیم . 

محمد کریمی ، هافبک بیست و یک ساله سپاهان اما فصل قبل در اولین سال حضور خود در خونه به خونه آمل درخشید و چشم سرمربی سپاهان را گرفت و در اولین فصل حضور در سپاهان و لیگ برتر در حضور بزرگانی نظیر محسن مسلمان جایگاه ثابتی در ترکیب زردپوشان بدست آورد و در پایان لیگ با بیشترین پاس گل به کار خود پایان داد .

با توجه به اینکه محمد کریمی در مسابقات لیگ و حذفی فصل اخیر مدت زمان بیشتری در ترکیب تیمش حاضر بود و در پایان در حضور تمام ستاره های لیگ عنوان بهترین پاسور لیگ برتر را کسب کرد این انتظار میرفت کهازین بازیکن با عنوان پدیده لیگ تقدیر شود . 

انتخاب صیادمنش از استقلال در حالیکه آبی های تهران فصل قبل حال و روز خوبی نداشتند و به طبع آن شانس چندانی برای کسب عناوین دیگر نداشتند به نوعی دلجویی از هواداران این تیم و از انتخاب های عجیب و غریب این مراسم بود .

باید دید از دیدگاه مسئولین برگزاری مراسم و کارشناسان فدراسیون ، یک بازیکن در اولین فصل حضور در لیگ برتر چه عملکردی باید داشته باشد تا شایسته این عنوان پدیده لیگ برتر باشد ؟!

 

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز