گیتی پسند به صدر رسید

گیتی پسند به صدر رسید
گیتی پسند به صدر رسید

جدال تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و شاهین کرمانشاه در سالن پیروزی با برترب و صدرنشینی گیتی پسند به پایان رسید.

 

به گزارش سپاهان اف سی خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، تیم‌های گیتی پسند اصفهان و شاهین کرمانشاه در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتسال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم گیتی پسند پایان یافت.

 

ترکیب گیتی پسند: محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ سفیدی، میثم برمشوری، سعید احمدعباسی، مسعود یوسفی، مرتضی عزتی، حسین عظیمی، پیمان حفیظی، محمد حسین درخشانی و مهدی مهدی خانی.

 

ترکیب شاهین کرمانشاه: حامد بدرخانی، میثم سوسنی عین القاضی، حمیدرضا سلیمانی، وحید نوری، فرید نادری، مسعود آستانه، رامین باباجانی، جواد محمدی، کورس محمدی، سیامک میگی سیونانی و پیام رستمی.

 

شرح بازی:

 

قرمز پوشان اصفهان که از امتیاز میزبانی بهره می‌بردند، بازی را خوب آغاز کردند و در دقایق ابتدایی سوار بر بازی بودند. در دقیقه سوم بازی ضربه ایستگاهی خوبی نصیب شاگردان بیغم شد که ضربه حمید احمدی به دیوار دفاعی برخورد کرد و به خارج از زمین رفت. شاهینی ها در نیمه خود دفاع می‌کردند و چشم به ضد حملات دوخته بودند. 

 

در دقیقه ۷ این دیدار  پیمان حفیظی با پاس بی نقص محمد رضا سنگ سفیدی دروازه سفید پوشان شاهین کرمانشاه را باز کرد. 

 

شاگردان بی غم باز هم بازی را بهتر از حریف خود ادامه داده و بارها فرصت بازکردن دروازه حریف را داشتند اما با واکنش سنگربان این تیم مواجه می‌شدند. 

 

سفید پوشان شاهین کرمانشاه نیز موقعیت هایی برای باز کردن دروازه گیتی‌پسند داشتند اما با واکنش‌های سپهر محمدی روبرو می‌شدند. 

 

نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود قرمز پوشان اصفهانی به پایان رسید.

 

اما با شروع نیمه دوم، این تیم حریف بود که بر بازی سوار شد و  عملکرد بهتری نسبت به یاران بی غم نشان داد. 

 

بازیکنان شاهین کرمانشاه بارها موقعیت گشودن دروازه محمدی را داشتند اما با کم تجربگی آن‌ها از دست می‌رفت. 

 

در دقیقه ۱۰ نیمه دوم این دیدار محمد حسین درخشان مهر موقعیت بسیارخوبی برای به ثمررساندن گل دوم تیمش داشت؛ اما با واکنش عالی سنگربان تیم شاهین روبرو شد تا نتیجه بازهم یک بر صفر بماند‌.

 

اما شاگردان بیغم که به دنبال به ثمر رساندن گل بیشتری به حریف بودند بالاخره در دقیقه ۱۱ توسط میثم برمشوری به گل دوم دست پیدا کرد.

 

این بازیکن توپ ارسالی اوت را با یک ضربه کات دار و آرام به سمت دروازه نادری فرستاد تا دروازه او برای دومین بار باز شود‌. 

 

در دقایق پایانی بازی بازهم این گیتی پسند بود که شانس باز کردن مجدد دروازه را داشت اما با واکنش عالی نادری همراه بود تا بازی در پایان با همان نتیجه ۲ بر صفر به پایان رسید.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز