صد و پنجاه و ششمین شماره فوتبال اصفهان : النصر خطرناکه، مراقب باشید

صد و پنجاه و ششمین شماره فوتبال اصفهان : النصر خطرناکه، مراقب باشید
صد و پنجاه و ششمین شماره فوتبال اصفهان : النصر خطرناکه، مراقب باشید

به گزارش سپاهان اف سی ، به گزارش خبرنگار ایمنا، " قلعه‌نویی از این هفته به کنفرانس برود" عنوان اصلی این رسانه است که به نقل از مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان مطرح شد که وی در پاسخ به علت حضور نداشتن قلعه‌نویی در کنفرانس‌های بعد بازی‌ها اظهار داشت: علت سکوت ایشان را باید از خودشان بپرسید اما ما سعی خواهیم کرد که از این هفته امیر قلعه‌نویی در کنفرانس‌ها شرکت کند.

"النصر خطرناکه مراقب باشید "دیگر تیتر مهم صفحه نخست این رسانه الکترونیک است که به دومین دیدار گروهی امروز (دوشنبه) ذوب آهن در امارات برابر النصر عربستان اشاره داشته است؛ این دیدار ساعت ١٨ در امارات برگزار می‌شود. النصر دیدار نخست خود برابر الاهلی امارات را واگذار کرده و اکنون در انتهای جدول گروه قرار دارد و برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهد کرد.

"از آکادمی سپاهان با من تماس گرفتند "عنوان دیگر صد و پنجاه و ششمین شماره روزنامه فوتبال اصفهان است که در گفت‌وگو با امیرمحمد علامه، نوجوان ١� ساله دهدشتی مطرح شده که چند ماه پیش با پخش کلیپی در دنیای مجازی از هنرنمایی‌اش با پای چپ به سبک دیبالا شهرت یافت تا جاییکه دیبالا لباس خودش را نیز برای وی فرستاد. در ادامه این گفت‌وگو امیر محمد خبر تماس آکادمی کیا و سپاهان را با خودش برای ادامه فوتبال به صورت حرفه‌ای می‌دهد.

"لیپی هم نباید به هیچ احدی جواب بدهد"عنوان پایانی این رسانه الکترونیک است که در پایان دیدار ذوب آهن و پدیده که به برتری تیم اصفهانی انجامید، منصوریان به سالن کنفرانس بعد بازی کمی دیر وارد شد که این امر اعتراض خبرنگاران مشهدی را به همراه داشت. در ادامه این درگیری کلامی منصوریان اذعان داشت زمانی‌که فوتبال بازی می‌کرده خیلی از خبرنگاران حاضر اصلا وجود نداشتند که این صحبت با توجه به سن منصوریان و زمان خداحافظی‌اش غیر منطقی بود.

سردبیر

سپاهانی بودن هویت ماست

مطالب پیشنهادی

هشدار! برای ارسال و مشاهد نظر، باید در سایت عضو شوید.

طراحی و توسعه فناوری اطلاعات رایساز